• Start
  • Epilacja laserowa – opinie naszych klientów

Epilacja laserowa – opinie naszych klientów

Gładka, aksamitna skóra bez zbędnego owłosienia to marzenie wielu osób. Wśród sposobów pozwalających na trwałe usuwanie włosów epilacja laserowa jest bez wątpienia metodą najskuteczniejszą. Z tego rodzaju zabiegu może skorzystać niemal każdy, ponieważ istnieje niewiele przeciwwskazań. W dodatku jest to zabieg bezpieczny, pod warunkiem, że wykonuje go doświadczony specjalista z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu w nienagannym stanie technicznym. Trzy długości fali emitowane przez nasze urządzenie pozwalają na skuteczne usunięcie owłosienia dla każdego rodzaju owłosienia.

Niestety wciąż wiele osób ma obawy przed wykonaniem epilacji laserowej. Nieufność względem zabiegów laserowych wynika przede wszystkim z mylnych skojarzeń oraz niewiedzy. Z tego powodu warto zapoznać się z opiniami lekarzy i kosmetologów, ale też z opiniami klientów, którzy taki zabieg mają za sobą.

Epilacja laserowa Katowice – opinie

Dzięki profesjonalnemu podejściu, doświadczeniu, wiedzy i zastosowaniu wysokiej jakości sprzętu wykonujemy depilację laserową w sposób bezpieczny i staranny, zapewniając klientom doskonałe i trwałe efekty. Dbamy też o komfort i bezpieczeństwo każdego z nich, dlatego możemy z dumą pochwalić się licznymi pozytywnymi opiniami i rekomendacjami.

My wiemy, że warto skorzystać z epilacji laserowej, ale rozumiemy wszelkie obawy. Właśnie dlatego zachęcamy do zapoznania się z opiniami i wrażeniami osób, które wykonały zabiegi usuwania zbędnego owłosienia w naszym salonie. I oczywiście zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz udzielimy wszystkich ważnych informacji na temat wykonywania zabiegów epilacji laserowej.

Zostaw nr telefonu a oddzwonimy do Ciebie w celu rezerwacji

Indiba Deep Care

Indiba Deep Care

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Ajurwedyjskie SPA

Ajurwedyjskie SPA

Kwasy

Kwasy

Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna

Masaże twarzy

Masaże twarzy

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Manicure

Manicure

Pedicure

Pedicure

Oprawa oka

Oprawa oka

Henna Brwi

Henna Brwi

Makijaż

Makijaż

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Uroginekologia

Uroginekologia

inne zabiegi

inne zabiegi

Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit cieszą się coraz większą popularnością w salonach kosmetycznych. Jest to spowodowane zarówno dużą presją społeczną na idealnie szczupłe ciało, jak i brakiem czasu i systematyczności na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Czytaj więcej

Kwasy

Peelingi chemiczne zwane kwasami cieszą się dużą popularnością w salonach kosmetycznych szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Większości z nich nie można stosować w okresie letnim ze względu na uwrażliwienie skóry na działanie promieni ultrafioletowych.Warto więc wykorzystać mniej słoneczną pogodę…

Czytaj więcej