Manicure japoński

Manicure japoński to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie minimalizm. Manicure japoński to wspaniały zabieg pielęgnacyjny, dzięki któremu uzyskuje się efekt zdrowo połyskujących, naturalnie wyglądających paznokci. Jego celem jest nie tylko nadanie paznokciom estetycznego wyglądu, ale także ich odżywienie i regeneracja. Dzięki regularnym zabiegom paznokcie rosną szybciej, są twardsze i przestają się rozdwajać. 

Manicure japoński Katowice – jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu paznokcie są matowione pilniczkiem, tak by odsłonić kanaliki prowadzące wgłąb płytki. W tak przygotowane paznokcie wcierana jest specjalna pasta, która zawiera m.in. wzmacniającą krzemionkę, odżywczy pyłek pszczeli, witaminy A, E, H i B5 oraz stanowiącą budulec płytki keratynę. Efekt widać od razu – paznokcie są lśniące i idealnie gładkie. Niektórzy porównują ich wygląd do różowej perły. Po kilku zabiegach, wykonywanych np. co 3 tygodnie, następuje pełna regeneracja płytki.

Komu polecamy manicure japoński w Katowicach?

Wszystkim osobom, których paznokcie są osłabione, zniszczone lub mają tendencję do rozdwajania. Często decydują się na niego Panie, które chcą odżywić swoje paznokcie po dłuższym okresie stosowania manicure hybrydowego lub żelowego. Równie chętnie sięgają po niego osoby, którym zależy na eleganckich, ale naturalnych paznokciach, bez nadawania im koloru. Manicure japoński polecamy także mężczyznom. Jeśli zastanawiasz się, gdzie najlepiej wykonać manicure japoński w Katowicach, zapraszamy do naszego salonu. Pracujemy na najlepszych produktach o sprawdzonych, bezpiecznych składach. 
Czas trwania zabiegu kosmetycznego

Czas trwania

75 minut
Koszt zabiegu kosmetycznego

Koszt zabiegu

90 zł

Zostaw nr telefonu a oddzwonimy do Ciebie w celu rezerwacji

Indiba Deep Care

Indiba Deep Care

Manualne terapie odmładzające

Manualne terapie odmładzające

Podologia

Podologia

Kosmetologia lecznicza

Kosmetologia lecznicza

Masaże twarzy

Masaże twarzy

Manicure

Manicure

Pedicure

Pedicure

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Oprawa oka

Oprawa oka

Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne

Makijaż

Makijaż

Ajurwedyjskie SPA

Ajurwedyjskie SPA

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Uroginekologia

Uroginekologia

inne zabiegi

inne zabiegi

Pakiety ślubne

Pakiety ślubne

Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit cieszą się coraz większą popularnością w salonach kosmetycznych. Jest to spowodowane zarówno dużą presją społeczną na idealnie szczupłe ciało, jak i brakiem czasu i systematyczności na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Czytaj więcej

Kwasy

Peelingi chemiczne zwane kwasami cieszą się dużą popularnością w salonach kosmetycznych szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Większości z nich nie można stosować w okresie letnim ze względu na uwrażliwienie skóry na działanie promieni ultrafioletowych.Warto więc wykorzystać mniej słoneczną pogodę…

Czytaj więcej