Manicure tytanowy

Trwały i elegancki sposób na piękne paznokcie, który nie obciąża ich tak mocno jak hybryda. 

Manicure tytanowy staje się coraz popularniejszym sposobem stylizacji paznokci. Wybór odpowiedniej metody zdobienia zależy od indywidualnych predyspozycji klientek. Użycie dwutlenku tytanu to rozwiązanie dla posiadaczek cienkich i słabych paznokci. Często jest wybierany jako alternatywa dla paznokci hybrydowych i żelowych, m.in. ze względu na to, że jest trwalszy i dłużej utrzymuje się na płytce. Dlatego też stanowi częsty wybór klientek, które wybierają się w dłuższe podróże.

Manicure tytanowy Katowice

Mimo że tytanowy pyłek tworzy twardą warstwę, to jednocześnie zdobi dłonie i wygląda bardzo naturalnie. Produkty do stylizacji zawierają w składzie witaminy, które dodatkowo wzmacniają paznokcie. Do wykonania zabiegu nie stosuje się lamp UV, lecz mieszankę pudru, w której się je zanurza. Wysychają one bardzo szybko, a samo utwardzenie lakieru odbywa się poprzez kontakt pyłku z powietrzem. W związku z tym metoda ta może stanowić doskonały wybór dla osób, które są uczulone na lakiery hybrydowe lub w sposób wrażliwy reagują na światło UV.

Paznokcie tytanowe Katowice

Manicure tytanowy wykonywany w naszym salonie w Katowicach jest bardziej wytrzymały niż pozostałe metody zdobienia paznokci. Utrzymuje się on nawet do 4 tygodni i jest też trudniejszy do usunięcia. Aby nie uszkodzić płytki paznokcia, należy zawsze skorzystać z usług profesjonalisty. W Polsce jest to wciąż niekonwencjonalna metoda zdobienia. Zainteresowały Cię paznokcie tytanowe, a Katowice to miasto, w którym obecnie przebywasz? Serdecznie zapraszamy więc do naszego salonu!

Czas trwania zabiegu kosmetycznego

Czas trwania

105 minut
Koszt zabiegu kosmetycznego

Koszt zabiegu

100 zł

Zostaw nr telefonu a oddzwonimy do Ciebie w celu rezerwacji

Indiba Deep Care

Indiba Deep Care

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Ajurwedyjskie SPA

Ajurwedyjskie SPA

Kwasy

Kwasy

Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna

Masaże twarzy

Masaże twarzy

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Manicure

Manicure

Pedicure

Pedicure

Oprawa oka

Oprawa oka

Henna Brwi

Henna Brwi

Makijaż

Makijaż

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Uroginekologia

Uroginekologia

inne zabiegi

inne zabiegi

Pakiety ślubne

Pakiety ślubne

Manualne terapie odmładzające

Manualne terapie odmładzające

Kosmetologia lecznicza

Kosmetologia lecznicza

Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit cieszą się coraz większą popularnością w salonach kosmetycznych. Jest to spowodowane zarówno dużą presją społeczną na idealnie szczupłe ciało, jak i brakiem czasu i systematyczności na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Czytaj więcej

Kwasy

Peelingi chemiczne zwane kwasami cieszą się dużą popularnością w salonach kosmetycznych szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Większości z nich nie można stosować w okresie letnim ze względu na uwrażliwienie skóry na działanie promieni ultrafioletowych.Warto więc wykorzystać mniej słoneczną pogodę…

Czytaj więcej