Pedicure hybrydowy

Zabieg obejmuje kąpiel stóp w wodzie z solą, opracowanie skórek, nadanie kształtu paznokciom, opracowanie stopy frezarką albo jednorazową tarką, pomalowanie paznokci hybrydą, peeling stóp, oraz wmasowanie oliwki i kremu. Wykonywany na hybrydach bez formaldehydu i toluenu – zdrowych i bezpiecznych dla kobiet w ciąży.

Pedicure Katowice – nasza oferta

Jeśli leży Ci na sercu zarówno piękny wygląd Twoich stóp, jak i ich zdrowie, zapraszamy do skorzystania z naszego zabiegu pedicure hybrydowego w Katowicach. Przy wykonywaniu zabiegu stawiamy na naturalne kosmetyki, używamy jedynie najwyższej jakości środków, w trosce o dobro naszych klientów i środowiska naturalnego.

Stopy są podstawą naszego ciała, obecne w nich receptory oddziałują na wszystkie organy. Przez poświęcenie im właściwej uwagi możemy wprowadzić się w stan głębokiego relaksu, poprawić nastrój i samopoczucie całego organizmu.

Pedicure hybrydowy Katowice

Przez płytkę paznokciową wchłaniają się do naszego ciała substancje, które na nią nakładamy, dlatego tak ważne dla nas jest by wszystkie środki, z których korzystamy podczas zabiegów były najwyższej jakości i o wyselekcjonowanym składzie. W naszym salonie możesz liczyć na najwyższej jakości pedicure hybrydowy nie tylko jeśli chodzi o efekt wizualny, ale również głęboką troskę o całościowy dobrostan Twojego ciała. Wszystkie wiemy jak bardzo decydujące we wrażeniu, jakie robimy, są detale, nasz pedicure hybrydowy sprawi, że poczujesz się naprawdę wypielęgnowana, pewna siebie, elegancka, naturalna, seksowna i kobieca. Stopy są prawdziwą wizytówką zadbanej kobiety. Mogą zarówno zniweczyć misterną stylizację, gdy są zaniedbane, jak i zbudować wrażenie elegancji nawet w najprostszej stylizacji, jeśli mają odpowiednią oprawę. Oprócz wszystkich tych plusów nasz zabieg będzie dla Ciebie doskonałym sposobem na relaks i odprężenie. Nasz fotel do pedicure jest bardzo komfortowy z opcją masażu ciała. Poszukujesz miejsca, gdzie możesz umówić się na pedicure hybrydowy? Katowice to miasto, w którym mieszkasz? Serdecznie zapraszamy więc do kontaktu!
Czas trwania zabiegu kosmetycznego

Czas trwania

75 minut
Koszt zabiegu kosmetycznego

Koszt zabiegu

150 zł

Zostaw nr telefonu a oddzwonimy do Ciebie w celu rezerwacji

Indiba Deep Care

Indiba Deep Care

Manualne terapie odmładzające

Manualne terapie odmładzające

Podologia

Podologia

Kosmetologia lecznicza

Kosmetologia lecznicza

Masaże twarzy

Masaże twarzy

Manicure

Manicure

Pedicure

Pedicure

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Oprawa oka

Oprawa oka

Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne

Makijaż

Makijaż

Ajurwedyjskie SPA

Ajurwedyjskie SPA

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Uroginekologia

Uroginekologia

inne zabiegi

inne zabiegi

Pakiety ślubne

Pakiety ślubne

Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit cieszą się coraz większą popularnością w salonach kosmetycznych. Jest to spowodowane zarówno dużą presją społeczną na idealnie szczupłe ciało, jak i brakiem czasu i systematyczności na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Czytaj więcej

Kwasy

Peelingi chemiczne zwane kwasami cieszą się dużą popularnością w salonach kosmetycznych szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Większości z nich nie można stosować w okresie letnim ze względu na uwrażliwienie skóry na działanie promieni ultrafioletowych.Warto więc wykorzystać mniej słoneczną pogodę…

Czytaj więcej