Pedicure klasyczny

Zabieg obejmuje kąpiel stóp w wodzie z solą, opracowanie skórek,

nadanie kształtu paznokciom, opracowanie stopy frezarką, albo jednorazową tarką, peeling stóp, oraz wmasowanie oliwki i kremu. Stopy są w nieustannym ruchu, przemierzają codziennie wiele kilometrów, unosząc cały ciężar naszego ciała. Mają styczność z niewygodnym obuwiem (dobrze nam znane obcasy i wąskie noski), sztucznymi materiałami oraz niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi. W codziennym pośpiechu często też nie potrafimy znaleźć wystarczająco dużo czasu na ich podstawową pielęgnację. Warto więc poświęcić naszym stopom dłuższą chwilę i zadbać o ich stan, co z pewnością korzystnie wpłynie na wygląd, ale także zwiększy poczucie komfortu.

Pedicure klasyczny Katowice

Pedicure klasyczny to podstawowy zabieg, który pozwoli utrzymać stopy w dobrej kondycji oraz doda nam pewności siebie, zwłaszcza latem, gdy są one nieco bardziej widoczne. Zabieg obejmuje kąpiel stóp w wodzie z solą, co eliminuje uczucie ciężkości, a zarazem sprawia, że są znacznie gładsze i bardziej zrelaksowane – bowiem gładkie stopy to podstawa ich dalszej pielęgnacji. Kolejnym elementem jest opracowanie skórek przy paznokciu oraz nadanie odpowiedniego kształtu naturalnej płytce. Kształt paznokcia ma istotne znaczenie dla wyglądu naszej stopy. Dalej, dla zmaksymalizowania efektu gładkiej skóry opracowujemy stopy frezarką lub jednorazową tarką, a następnie stosujemy peeling, który usunie martwy naskórek. Zwieńczeniem zabiegu jest wmasowanie w stopy oliwki i kremu, co sprawia, że jego efekt zostanie z nami na dłużej. Dobrze zadbane stopy to nie tylko korzystny wygląd, ale również uczucie relaksu. Sprezentuj swoim stopom chwilę przyjemności i poddaj je naszemu zabiegowi.

Czas trwania zabiegu kosmetycznego

Czas trwania

60 minut
Koszt zabiegu kosmetycznego

Koszt zabiegu

110 zł

Zostaw nr telefonu a oddzwonimy do Ciebie w celu rezerwacji

Indiba Deep Care

Indiba Deep Care

Manualne terapie odmładzające

Manualne terapie odmładzające

Podologia

Podologia

Kosmetologia lecznicza

Kosmetologia lecznicza

Masaże twarzy

Masaże twarzy

Manicure

Manicure

Pedicure

Pedicure

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Oprawa oka

Oprawa oka

Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne

Makijaż

Makijaż

Ajurwedyjskie SPA

Ajurwedyjskie SPA

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Uroginekologia

Uroginekologia

inne zabiegi

inne zabiegi

Pakiety ślubne

Pakiety ślubne

Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit cieszą się coraz większą popularnością w salonach kosmetycznych. Jest to spowodowane zarówno dużą presją społeczną na idealnie szczupłe ciało, jak i brakiem czasu i systematyczności na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Czytaj więcej

Kwasy

Peelingi chemiczne zwane kwasami cieszą się dużą popularnością w salonach kosmetycznych szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Większości z nich nie można stosować w okresie letnim ze względu na uwrażliwienie skóry na działanie promieni ultrafioletowych.Warto więc wykorzystać mniej słoneczną pogodę…

Czytaj więcej