Henna brwi Katowice

Niektóre kobiety wciąż stawiają na samodzielne wykonanie henny brwi w zaciszu własnego domu. Niestety uzyskane efekty nie zawsze są zadowalające ze względu na nieodpowiednio dobrany kolor, czy rodzaj produktu. Z jednej strony rezultat może być praktycznie niewidoczny, a z drugiej nowe brwi mogą sprawiać wrażenie przerysowanych i wręcz karykaturalnych, co oczywiście bardzo negatywnie wpływa na cały kobiecy wizerunek i samopoczucie. Jako profesjonalny salon kosmetyczny absolutnie nie polecamy domowego testowania i samodzielnego nakładania drogeryjnej henny, ponieważ można zniszczyć włoski, a także nabawić się niebezpiecznych podrażnień. Najlepiej zaufać profesjonalistom, którzy w odpowiedni sposób zadbają o kondycję i wygląd brwi.

Henna brwi Katowice

Henna brwi w Katowicach jest dostępna w naszym salonie, gdzie stosowane są tylko i wyłącznie naturalne produkty, które nie wywołują żadnych uczuleń i podrażnień. Co ważne, uzyskany efekt także wygląda w pełni naturalnie, a na tym właśnie zależy zdecydowanej większości klientek. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy odpowiednio dopasować odcień henny do koloru brwi, ale również karnacji każdej klientki. Dobrze dobrana i bezpiecznie nałożona henna pozwala uzyskać przepiękny efekt, a także odmienić wygląd całej twarzy klientki. Rezultat utrzymuje się do kilku tygodni – wszystko oczywiście zależy od indywidualnych predyspozycji. Zachęcamy do umówienia się na wizytę i zadbania o wygląd brwi, które są kluczowym elementem rysów twarzy, dlatego powinny pięknie i naturalnie się prezentować.

Zostaw nr telefonu a oddzwonimy do Ciebie w celu rezerwacji

Indiba Deep Care

Indiba Deep Care

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Ajurwedyjskie SPA

Ajurwedyjskie SPA

Kwasy

Kwasy

Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna

Masaże twarzy

Masaże twarzy

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Manicure

Manicure

Pedicure

Pedicure

Oprawa oka

Oprawa oka

Henna Brwi

Henna Brwi

Makijaż

Makijaż

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Uroginekologia

Uroginekologia

inne zabiegi

inne zabiegi

Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit cieszą się coraz większą popularnością w salonach kosmetycznych. Jest to spowodowane zarówno dużą presją społeczną na idealnie szczupłe ciało, jak i brakiem czasu i systematyczności na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Czytaj więcej

Kwasy

Peelingi chemiczne zwane kwasami cieszą się dużą popularnością w salonach kosmetycznych szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Większości z nich nie można stosować w okresie letnim ze względu na uwrażliwienie skóry na działanie promieni ultrafioletowych.Warto więc wykorzystać mniej słoneczną pogodę…

Czytaj więcej