Indiba Deep Care

Medycyna estetyczna cieszy się obecnie niemałą popularnością. Niedawno była kojarzona głównie z zabiegami inwazyjnymi, jednak współczesna technologia pozwala szybko wpłynąć na wygląd bez żadnych skutków ubocznych. Jednym z takich zabiegów jest INDIBA. Katowice, to miasto, w którym zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Co to jest Indiba?

Prowadzone przez nas zabiegi INDIBA w Katowicach są skuteczne i przede wszystkim bezinwazyjne. Ich celem jest trwałe zregenerowanie komórek i odmłodzenie skóry. Co więcej, efekty są widoczne niemal natychmiast, a utrzymują się nawet przez kilka miesięcy. Metoda ta, co prawda została opatentowana w 1983 roku, jednak dopiero od niedawna zyskuje większą popularność na całym świecie.

Jak działa Indiba?

Jak działa Indiba?

Podczas zabiegu odczuwa się wyłącznie przyjemne i odprężające ciepło. Nasze specjalistki używają nowoczesnych urządzeń wykorzystujących fale radiowe o częstotliwości 448 kHz. Dzięki temu narzędzia działają zgodnie z naturą ludzkiego organizmu, a więc nie niszczą struktur białkowych i stymulują naturalne procesy. W ten sposób zachodzi biostymulacja tkanek na poziomie komórkowym.

Lepsza skóra dzięki INDIBA – Katowice

Lepsza skóra dzięki INDIBA – Katowice

Najważniejszą sprawą podczas przeprowadzania takiego zabiegu jest przede wszystkim miejsce jego wykonania. Gdy chodzi o twarz, to pozwala wyraźnie poprawić jej owal, a do tego zredukować widoczne na niej zmarszczki. Z pomocą technologii INDIBA można modelować także pośladki, biust, zmniejszyć cellulit i tkankę tłuszczową. Szczególną cechą tego zabiegu jest bowiem zwiększenie aktywności metabolicznej komórek, dzięki czemu można go także stosować w celu regeneracji blizn i jako przeciwdziałanie wypadaniu włosów. Zaleca się wykonanie serii 6 zabiegów, dzięki czemu opisywane efekty utrzymają się przez długi czas. Na utrzymanie rezultatów wpływa także picie większych ilości wody.

Zabiegi z zastosowaniem Indiba Deep Care

wizualizacja zabiegu kosmetycznego

Galeria Zabieg Indiba Deep Care 1
Galeria Zabieg Indiba Deep Care 3
Galeria Zabieg Indiba Deep Care 5
014P
Processed With VSCO With 10 Preset
033P
Czas trwania zabiegu kosmetycznego

Czas trwania

60 minut
Koszt zabiegu kosmetycznego

Koszt zabiegu

1 zabieg: 350 zł
pakiet(6): 1500 zł

INDIBA w Katowicach – Drogą Piękna zaprasza!

Jako że jest to metoda stosunkowo bezpieczna, to jest polecana szczególnie osobom, które nie mogły korzystać z innego rodzaju zabiegów ze względu na kondycję swojego organizmu.

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są ciąża, wszczepiony rozrusznik oraz zakrzepica.

Indiba kolana

Mówi się, że to kolana zdradzają wiek kobiety. Nie tylko wiek jest sprzymierzeńcem starzenia się tej okolicy.

Indiba pośladki

Zabieg przeznaczony dla osób zmagających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicy pośladków, cellulitem.

Indiba biust

Twoje piersi na skutek upływu lat i/lub po karmieniu piersią stały się obwisłe i mało jędrne?

Indiba brzuch

Zabieg przeznaczony dla osób zmagających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha oraz z utratą jej elastyczności po odchudzaniu i/lub ciąży.

Indiba twarz

Zabieg Indiba na twarz poprawia owal twarzy, wzmaga syntezę włókien tkanki łącznej oraz redukuje zmarszczki. Skóra staje się zagęszczona i silnie ujędrniona.

Zostaw nr telefonu a oddzwonimy do Ciebie w celu rezerwacji

Indiba Deep Care

Indiba Deep Care

Manualne terapie odmładzające

Manualne terapie odmładzające

Podologia

Podologia

Kosmetologia lecznicza

Kosmetologia lecznicza

Manicure

Manicure

Pedicure

Pedicure

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Oprawa oka

Oprawa oka

Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne

Makijaż

Makijaż

Ajurwedyjskie SPA

Ajurwedyjskie SPA

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Uroginekologia

Uroginekologia

inne zabiegi

inne zabiegi

Pakiety ślubne

Pakiety ślubne

MASAŻE

MASAŻE

Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit cieszą się coraz większą popularnością w salonach kosmetycznych. Jest to spowodowane zarówno dużą presją społeczną na idealnie szczupłe ciało, jak i brakiem czasu i systematyczności na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Czytaj więcej

Kwasy

Peelingi chemiczne zwane kwasami cieszą się dużą popularnością w salonach kosmetycznych szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Większości z nich nie można stosować w okresie letnim ze względu na uwrażliwienie skóry na działanie promieni ultrafioletowych.Warto więc wykorzystać mniej słoneczną pogodę…

Czytaj więcej