• Start
  • Makijaż na każdą okazję
20
24
Processed With VSCO With Au1 Preset
Processed With VSCO With Av4 Preset
Processed With VSCO With S2 Preset

Makijaż na każdą okazję

Oferta makijażu naszego salonu skierowana jest do tych kobiet, które chcą przygotować się do najważniejszych uroczystości lub wydarzeń w swoim życiu. Wykonujemy profesjonalne makijaże w wersji dziennej, biznesowej, fotograficznej, okolicznościowej, próbnej czy też ślubnej. Pracujemy na najlepszym sprzęcie i produktach, a usługi wykonywane są przez przeszkoloną i uznaną makijażystkę Klaudię Ziębę. Dopasujemy idealny makijaż na daną okazję. Dojeżdżamy również do naszych klientek. Wystarczy umówić się na przeprowadzenie usługi, a my zadbamy, by jej efekt był zniewalający.

Czytaj więcej…

Makijaż Katowice – doskonały wygląd na każdą okazję

W naszym salonie wykonamy makijaż dopasowany dla Pań, które chcą coś zmienić w swoim wyglądzie i zapewnić sobie piękny, trwały oraz dopracowany makijaż na każdą okazję. Jeśli będzie to ślub, polecamy wykonanie makijażu próbnego, aby móc się przekonać czy wybrana propozycja będzie odpowiadała oczekiwaniom. Prace wykonujemy sprawnie i bezbłędnie. Dbamy przy tym o komfort naszych klientek, aby czuły się w naszym salonie tak jak we własnym domu. Nasza oferta cechuje się różnorodnością, dlatego też nie będzie problemów z dopasowaniem optymalnego makijażu na ważną dla Pań uroczystość. Zawsze służymy poradą, a nasz makijaż pozwoli wyzwolić prawdziwe piękno i skrywaną w głębi urodę. Działamy niezwykle precyzyjnie, dbając o wszystkie najmniejsze szczegóły. Tym samym klientki wychodzą od nas w pełni zadowolone, zapisując się na kolejne wizyty. Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie, w dogodnym dla obu stron terminie.

Zostaw nr telefonu a oddzwonimy do Ciebie w celu rezerwacji

Indiba Deep Care

Indiba Deep Care

Manualne terapie odmładzające

Manualne terapie odmładzające

Podologia

Podologia

Kosmetologia lecznicza

Kosmetologia lecznicza

Manicure

Manicure

Pedicure

Pedicure

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Oprawa oka

Oprawa oka

Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne

Makijaż

Makijaż

Ajurwedyjskie SPA

Ajurwedyjskie SPA

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Uroginekologia

Uroginekologia

inne zabiegi

inne zabiegi

Pakiety ślubne

Pakiety ślubne

MASAŻE

MASAŻE

Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit cieszą się coraz większą popularnością w salonach kosmetycznych. Jest to spowodowane zarówno dużą presją społeczną na idealnie szczupłe ciało, jak i brakiem czasu i systematyczności na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Czytaj więcej

Kwasy

Peelingi chemiczne zwane kwasami cieszą się dużą popularnością w salonach kosmetycznych szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Większości z nich nie można stosować w okresie letnim ze względu na uwrażliwienie skóry na działanie promieni ultrafioletowych.Warto więc wykorzystać mniej słoneczną pogodę…

Czytaj więcej