Umów się na wizytę

Strona główna - Suplementacja dla urody

Suplementacja dla urody

Pure Arctic Oil (Omega 3)

Naturalny olej omega-3 w 100% pochodzący z wolno żyjącego, arktycznego dorsza, z dodatkiem tłoczonej na zimno, wysokiej jakości ekologicznej oliwy z oliwek i witaminy D3. Wybierz pomiędzy cytrynowym i pomarańczowym smakiem.

Badania pokazują, że niemal wszyscy, którzy stosowali Pure Arctic Oil przez co najmniej 120 dni, osiągnęli poprawę równowagi kwasów tłuszczowych. Pure Arctic Oil zawiera czyste kwasy omega-3 pochodzące z oleju z dorsza, złowionego w bogatych, arktycznych wodach norweskiego wybrzeża.

Dowiedz się więcej

Eqology Collagen Booster

10-dniowa kuracja gotową do spożycia mieszanką Collagen Booster, zawierającą certyfikowany przez MSC kolagen pochodzenia morskiego, kwas hialuronowy+ i astaksantynę, o pysznym smaku arktycznych jagód.

Eqology Collagen Booster to suplement diety o klinicznie udowodnionej skuteczności, który poprawia nawilżenie skóry już po 7 dniach stosowania. Przyczynia się do lepszego nawodnienia i zwiększa elastyczność skóry, a także wzmacnia jej barierę ochronną, pozostawiając skórę jędrną oraz zmniejszając głębokość zmarszczek.

Dowiedz się więcej

Marine Collagen Premium+ (w proszku)

Marine Collagen Premium+ to najwyższej jakości produkt o orzeźwiającym smaku świeżej cytryny i wyjątkowej formule wzbogaconej hydrolizowanym kolagenem morskim, który pochodzi z identyfikowalnych i prowadzonych w sposób zrównoważony połowów arktycznych.

Preparat zawiera unikalne połączenie składników, które zwiększają produkcję kolagenu przez organizm i redukują widoczność zmarszczek, a dodatkowo pomagają zmniejszyć uczucie zmęczenia i mają pozytywny wpływ na układ odpornościowy.

Dowiedz się więcej