Umów się na wizytę

Strona główna - Indiba Deep Care

Indiba Deep Care

240 zł - 3120 zł
45 minut - 60 minut

Zapraszamy do odkrycia nowej jakości w dziedzinie pielęgnacji skóry, dzięki rewolucyjnemu podejściu. Indiba to metoda, która skutecznie odmładza i poprawia kondycję skóry, zapewniając jednocześnie komfort i bezbolesność zabiegu.

Zrewolucjonizuj swoją urodę z zabiegiem Indiba Deep Care.

Indiba to niezwykłe rozwiązanie w dziedzinie kosmetologii. Innowacyjna, nieinwazyjna metoda, która zmienia podejście do pielęgnacji skóry, oferuje komfort i przyjemne odczucia oraz trwałe efekty osiągnięte poprzez bezpieczny zabieg, wykonywany specjalistycznym urządzeniem medycznym.

W przeciwieństwie do inwazyjnych zabiegów, Indiba jest bezbolesna, komfortowa oraz nie wymaga rekonwalescencji.

Działanie Indiby jest zgodne z naturalnymi procesami organizmu, stymuluję regenerację komórkową, co przekłada się na efektywne i naturalne rezultaty.

Widoczne zmiany często pojawiają się już po pierwszym zabiegu i utrzymują się przez długi czas, jednocześnie zapewniając długotrwałe korzyści dla Twojej skóry.

Twoje indywidualne potrzeby są priorytetem. Indiba ma możliwość dostosowania zabiegu do Twoich oczekiwań, w tym wykonanie zabiegów z zakresu modelowania twarzy, redukcji zmarszczek, jak również redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, ujędrnienia skóry, a nawet poprawienia wyglądu blizn na ciele. Jest to technologia uniwersalna.

Jak działa Indiba?

Zabiegi Indiba Deep Care zapewniają trwałe efekty, dzięki zastosowniu fali radiowych o częstotliwości 448 kHz, które stymulują naturalne procesy regeneracji skóry. Indiba stymuluje produkcję kolagenu i poprawia ogólną kondycję skóry. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego urządzenia medycznego oraz doświadczeniu naszych specjalistów, proces jest bezbolesny i dostarcza pierwszych efektów niemal natychmiast po zabiegu. Bez względu na to, czy chodzi o podniesienie owalu twarzy, redukcje zmarszczek, pracę z cellulitem, ujędrnienie skóry czy blizny – Indiba dostarcza trwałych i naturalnych efektów. Dla osiągnięcia pełnych efektów, zalecamy serię 6 zabiegów przeprowadzanych przez nasze wykwalifikowane specjalistki.

Jakie efekty daje Indiba?

  • Widoczna poprawa kondycji skóry, redukcja zmarszczek i modelowanie twarzy,
  • Ujędrnienie skóry np. po ciąży,
  • Redukcja widoczności rozstępów,
  • Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu,
  • Skóra odzyskuje naturalny blask, jędrność i elastyczność.

Zabieg Indiba – terapia uroginekologiczna

Zabieg Indiba proponujemy także przy problemach z nietrzymaniem moczu, będzie również skuteczny rozwiązaniem w rewitalizacji okolic intymnych. Przed zdecydowaniem się na zabiegi Indiba z zakresu uroginekologii zalecamy wcześniejszą konsultację u fizjoterapeutki uroginekologicznej, która zdiagnozuje problemy z tego zakresu i zakwalifikuje do zabiegu. Indiba Deep Care to nowa jakość w pielęgnacji urody. Jeśli poszukujesz skutecznej, bezpiecznej i przyjemnej metody na poprawę wyglądu i kondycji skóry Indiba Deep Care jest właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj swój zabieg już dziś i odkryj nowy wymiar pielęgnacji z Indiba Deep Care.

Obszary zabiegowe: twarz, szyja/dekolt, biust, ramiona, uda przód lub tył, pośladki, rewitalizacja miejsc intymnych.

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są ciąża, wszczepiony rozrusznik oraz zakrzepica.

Zabieg
Indiba Deep Care
60 minut
1 zabieg: 360 zł / pakiet(6): 1800 zł / pakiet(12): 3120 zł
Indiba - blizna po epizjotomii (nac. krocza) 5 zab.
45 min
1750 zł
Indiba - blizna po cesarskim cięciu
45 min
250 zł
Indiba - wysiłkowe nietrzymanie moczu 5 zab.
45 min
2500 zł
Indiba - obniżenie ścian pochwy 5 zab.
45 min
2500 zł
Konsultacja uroginekologiczna
45 min
240 zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.