Umów się na wizytę

Strona główna - Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

50 zł - 280 zł
20 minut - 120 minut

Odkryj naszą ofertę profesjonalnych zabiegów na twarz, które zapewnią Twojej skórze doskonałą pielęgnację i odmłodzenie. Nasz zespół doświadczonych specjalistek oferuje unikalne zabiegi, dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb skóry. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego typu skóry. NIezależnie od tego, czy masz suchą, tłustą czy mieszana cerę, nasze specjalistki dostosują zabieg do Twoich potrzeb. Zarezerwuj już dziś wizytę w naszym salonie i ciesz się promienną, zdrową skórą!

Walka z niedoskonałościami i zanieczyszczoną cerą? Nasz zabieg manualnego oczyszczania to odpowiedź na problemy skóry, które ciężko ukryć.

Nasz zabieg manualnego oczyszczania twarzy to idealne rozwiązanie dla cer trądzikowych, zanieczyszczonych oraz z tendencją do powstawania zaskórników. Zabieg rozpoczynamy oczyszczeniem skóry i aplikacją maski rozpulchniającej z użyciem wapozonu. Następnie w sposób precyzyjny i delikatny oczyszczamy skórę twarzy, usuwamy zanieczyszczenia, zaskórniki. Na zakończenie nakładana jest kojąca i odżywcza maska na twarz, która sprawi, że zmniejszy się zaczerwienienie i podrażnienie po zabiegu, a skóra będzie lepiej nawilżona i ukojona.

Mikrodermabrazja – złuszczenie i rewitalizacja skóry.

Odzyskaj piękną i gładką skórę dzięki naszemu zabiegowi mikrodermabrazji, który może zostać dodany do innych zabiegów na twarz. Poprzez kontrolowane ścieranie warstwy naskórka, skóra jest odświeżona, wygładzona i oczyszczona. Ten zabieg jest dla osób, które lubią tradycyjne metody kosmetycznego oczyszczania i złuszczania.

Peeling Kawitacyjny – skuteczne złuszczanie i usuwanie zanieczyszczeń.

Rozważ opcję dodatkowego peelingu kawitacyjnego w połączeniu z innymi zabiegami na twarz. Dzięki tej metodzie dokładnie oczyszczamy pory, usuwając zanieczyszczenia, zaskórniki oraz martwe komórki skóry. Peeling kawitacyjny jest doskonałym rozwiązaniem dla skóry potrzebującej oczyszczenia i odświeżenia. Dodaj ten zabieg i uzyskaj jeszcze lepsze rezultaty i wspaniałe uczucie świeżości.

Zabieg
MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY
120 minut
280 zł
MIKRODERMABRAZJA DODATKOWO DO ZABIEGU
20 minut
60 zł
PEELING KAWITACYJNY DODATKOWO DO ZABIEGU
20 minut
50 zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.