Umów się na wizytę

Strona główna - Indiba na ciało

Indiba na ciało

199 zł - 1500 zł
60 minut - 75 minut

Indiba Deep Care

Zrewolucjonizuj swoją urodę z zabiegiem Indiba Deep Care.

Zapraszamy do odkrycia nowej jakości w dziedzinie pielęgnacji skóry, dzięki rewolucyjnemu podejściu. Indiba to metoda, która skutecznie odmładza i poprawia kondycję skóry, zapewniając jednocześnie komfort i bezbolesność zabiegu.

Dlaczego warto wybrać zabiegi Indiba?

Indiba to niezwykłe rozwiązanie w dziedzinie kosmetologii. Innowacyjna, nieinwazyjna metoda, która zmienia podejście do pielęgnacji skóry, oferuje komfort i przyjemne odczucia oraz trwałe efekty osiągnięte poprzez bezpieczny zabieg, wykonywany specjalistycznym urządzeniem medycznym.  

 • W przeciwieństwie do inwazyjnych zabiegów, Indiba jest bezbolesna, komfortowa oraz nie wymaga rekonwalescencji.
 • Działanie Indiby jest zgodne z naturalnymi procesami organizmu, stymuluję regenerację komórkową, co przekłada się na efektywne i naturalne rezultaty.
 • Widoczne zmiany często pojawiają się już po pierwszym zabiegu i utrzymują się przez długi czas, jednocześnie zapewniając długotrwałe korzyści dla Twojej skóry.
 • Twoje indywidualne potrzeby są priorytetem. Indiba ma możliwość dostosowania zabiegu do Twoich oczekiwań, w tym wykonanie zabiegów z zakresu modelowania twarzy, redukcji zmarszczek, jak również redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, ujędrnienia skóry, a nawet poprawienia wyglądu blizn na ciele. Jest to technologia uniwersalna.

 

Jak działa Indiba?

Zabiegi Indiba Deep Care zapewniają trwałe efekty, dzięki zastosowniu fali radiowych o częstotliwości 448 kHz, które stymulują naturalne procesy regeneracji skóry. Indiba stymuluje produkcję kolagenu i poprawia ogólną kondycję skóry. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego urządzenia medycznego oraz doświadczeniu naszych specjalistów, proces jest bezbolesny i dostarcza pierwszych efektów niemal natychmiast po zabiegu. Bez względu na to, czy chodzi o podniesienie owalu twarzy, redukcje zmarszczek, pracę z cellulitem, ujędrnienie skóry czy blizny – Indiba dostarcza trwałych i naturalnych efektów. Dla osiągnięcia pełnych efektów, zalecamy serię 6 zabiegów przeprowadzanych przez nasze wykwalifikowane specjalistki.

 

Jakie są zalety zabiegów Indiba?

 • Bezpieczny i bezinwazyjny zabieg, bez rekonwalescencji.
 • Personalizacja zabiegów pod Twoje potrzeby.
 • Skuteczność oparta na naturalnych procesach regeneracji skóry, gwarantuje naturalny wygląd.
 • Szybki rezultat.
 • Zabieg wykonywany urządzeniem medycznym przez wykwalifikowaną kadrę. 

 

Jakie efekty daje Indiba?

 • Widoczna poprawa kondycji skóry, redukcja zmarszczek i modelowanie twarzy.
 • Ujędrnienie skóry np. po ciąży
 • Redukcja widoczności rozstępów
 • Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • Skóra odzyskuje naturalny blask, jędrność i elastyczność.

 

Zabieg Indiba proponujemy także przy problemach z nietrzymaniem moczu, będzie również skuteczny rozwiązaniem w rewitalizacji okolic intymnych.Przed zdecydowaniem się na zabiegi Indiba z zakresu uroginekologii zalecamy wcześniejszą konsultację u fizjoterapeutki uroginekologicznej, która zdiagnozuje problemy z tego zakresu i zakwalifikuje do zabiegu. 

Indiba Deep Care to nowa jakość w pielęgnacji urody. Jeśli poszukujesz skutecznej, bezpiecznej i przyjemnej metody na poprawę wyglądu i kondycji skóry Indiba Deep Care jest właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj swój zabieg już dziś i odkryj nowy wymiar pielęgnacji z Indiba Deep Care.

 

Obszary zabiegowe: twarz, szyja/dekolt, biust, ramiona, uda przód lub tył, pośladki, rewitalizacja miejsc intymnych.

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są ciąża, wszczepiony rozrusznik oraz zakrzepica.

 

Zabieg
Pierwszy pełnowartościowy zabieg indiba ( tylko raz dla każdej osoby)
75 min
199 zł
Jednorazowy zabieg na jeden obszar
60 min
360 zł
Pakiet 6 zabiegów na jeden obszar
1800 zł
Pakiet 12 zabiegów na jeden obszar
3120 zł
Rewitalizacja okolic intymnych - 5 zabiegów z głowicą
1500 zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.