Umów się na wizytę

Strona główna - Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży

180 zł
75 minut

Masaż relaksujący dla kobiet w ciąży to rytuał, który przywraca harmonię i ulgę w czasie oczekiwania na pojawienie się nowego życia. 

Jakie właściwości ma masaż relaksacyjny dla kobiet w ciąży? 

Masaż ten jest stworzony z myślą o kobietach w ciąży, dając im chwilę błogiego odprężenia. Skupiamy się na łagodzeniu dolegliwości typowych dla tego okresu oraz na wsparciu zmian zachodzących w ciele przyszłej mamy. Wykorzystujemy delikatne techniki głaskania, rozcierania i stwarzamy bezpieczne środowisko dla matki z dzieckiem. 

Dla kogo przeznaczony jest ten masaż? 

Masaż relaksacyjny dla kobiet w ciąży jest stworzony specjalnie z myślą o przyszłych mamach. Bezpieczne techniki masażu działają na układ krążenia, limfatyczny oraz nerwowy, przynosząc pełne odprężenie i wyciszenie.

Wpływa on na redukcję bólu kręgosłupa, mięśni oraz obrzęków, a także pomaga w zredukowaniu stresu i usuwa nadmiar płynu limfatycznego. 

Zalety masażu relaksacyjnego dla kobiet w ciąży

  • Ulga w dolegliwościach. Skupiamy się na złagodzeniu bólu i dyskomfortu pomagając przyszłym mamom cieszyć się komfortem w trakcie ciąży. 
  • Redukcja obrzęków. Delikatne techniki masażu pomagają zminimalizować obrzęki i nadmiar płynu limfatycznego. 
  • Harmonia i wyciszenie. Masaż tworzy chwilę spokoju, pozwalając przyszłym mamom na odprężenie i zrelaksowanie się. 
  • Bezpieczeństwo. Nasz masaż relaksujący dla kobiet w ciąży jest wykonywany w sposób, który nie zagraża zdrowiu matki ani dziecka. 

Umów sesję wyjątkowego masażu relaksacyjnego dla kobiet w ciąży w naszym salonie. Pozwól, by delikatność i harmonia masażu przyniosły Ci odprężenie i ulgę podczas tego pięknego okresu. Przeciwwskazaniem do wykonania masażu jest pierwszy trymestr ciąży, ze względów zdrowotnych oraz bezpieczeństwa matki i dziecka.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.