Umów się na wizytę

Strona główna - Masaż twarzy bańką chińską – drenaż+lifting

Masaż twarzy bańką chińską – drenaż+lifting

150 zł
60 minut

Marzysz o promiennej cerze, odprężeniu mięśni i wyraźnej redukcji zmarszczek? W naszym salonie Drogą Piękna mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – Masaż Twarzy Bańką Chińską, to unikalny zabieg, który rewolucjonizuje pielęgnację skóry. 

Jak działa Masaż Twarzy Bańką Chińską? 

Ten zaawansowany zabieg obejmuje nie tylko twarz, ale też szyję oraz dekolt, docierając do głębokich warstw skóry, mięśni i układu limfatycznego. Dzięki technikom drenażu i liftingu, masaż bańką chińską stymuluje metabolizm komórek, poprawia ich odżywianie i efektywnie redukuje obrzęki. Bańka chińska odprowadza limfę do węzłów chłonnych i przywraca skórze promienny blask. 

Dlaczego warto wybrać masaż twarzy bańką chińską? 

  • Lifting twarzy. Dzięki precyzyjnym ruchom i technikom masażu, doskonale modeluje kontury twarzy, podnosząc ją i nadając efekt liftingu.
  • Redukcja zmarszczek. Skoncentrowane działanie pomaga w naturalny sposób wygładzić zmarszczki i poprawić elastyczność skóry.
  • Eliminacja obrzęków. Odprowadzanie limfy skutecznie redukuje obrzęki, a Twoja skóra staje się promienna i odświeżona.
  • Zdrowy wygląd naczyń włosowatych. Dzięki poprawie krążenia, stan naczyń włosowatych ulega polepszeniu, co przekłada się na zdrowy i młodzieńczy wygląd cery.

Przebieg i częstotliwość zabiegu. 

Masaż bańką CHińską to kompleksowy zabieg, który trwa od 15 do 45 minut, jest dostosowany do Twojego typu cery i efektu, który chcesz osiągnąć. Zabieg zaczynamy od demakijażu, żeby przygotować skórę na intensywne działanie. Następnie nasza doświadczona specjalistka przeprowadza masaż manualny, który jest wyostrzony przez efekt drenażu i liftingu. Już po pierwszym zabiegu zauważysz różnicę w wyglądzie i kondycji Twojej skóry. Aby uzyskać trwalsze rezultaty, zalecamy powtarzanie zabiegu co 7-10 dni. 

Przeciwwskazania i bezpieczeństwo

Zabieg masażu twarzy bańką chińską jest bezpieczny, ale istnieją pewne przeciwwskazania, takie jak choroby układu krążenia, trądzik różowaty, ciąża i inne. Przed wyborem zabiegu skonsultuj się z naszą specjalistką. 

Zapraszamy Cię do naszego salonu kosmetycznego, gdzie doświadczony zespół specjalistek zatroszczy się o Twoją skórę. Umów się na wizytę i doświadcz magii masażu twarzy bańką chińską. 

 

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.