Umów się na wizytę

Strona główna - Zabiegi organiczne Ilcsi

Zabiegi organiczne Ilcsi

40 zł - 320 zł
90 minut - 105 minut

Ilcsi Organiczne Zabiegi – Odkryj Piękno Naturalnej Pielęgnacji

W salonie Drogą Piękna specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów opartych na organicznych produktach marki Ilcsi. Zabiegi wykorzystujące kosmetyki Ilcsi to naturalna pielęgnacja, która nie tylko rewitalizuje Twoja skórę, ale także redukuje oznaki starzenia i przywraca jej zdolność do regeneracji.

Czym są kosmetyki Ilcsi?

Kosmetyki Ilcsi to wyjątkowe produkty, wykorzystujące moc składników aktywnych, pozyskiwanych z ekologicznych roślin leczniczych, warzyw i owoców. Ich formuła bazuje na ponad 100 rodzajach roślin, z czego duża ich część to typowo węgierskie gatunki. Kosmetyki Ilcsi są pełne naturalnych witamin, minerałów i antyoksydantów. Dzięki tej naturalnej mieszance kosmetyki Ilcsi odżywiają, rewitalizują i przywracają zdrowy blask Twojej skórze, a ponadto pozwalają zredukować oznaki starzenia i przywracają skórze jędrność i elastyczność. Co więcej, Ilcsi to marka, która dba o naturę i zwierzęta – nie testuje na zwierzętach a składniki zawarte w kosmetykach są 100% wegańskie. Dodatkowo firma Ilcsi posiada swoje własne, ekologiczne plantacje, z których pozyskane surowce są wykorzystywane do tworzenia receptur.

Zalety Ilcsi

  • Odżywienie i nawilżenie skóry
  • Redukcja oznak starzenia
  • Przywrócenie świeżości i blasku

Dla kogo są zabiegi z kosmetykami Ilcsi?

Zabiegi oparte na kosmetykach Ilcsi to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną zadbać o kondycję swojej skóry. Bez względu na wiek, płeć czy typ skóry, zabiegi oparte na kosmetykach Ilcsi oferują wszechstronną pielęgnację. Nasze ekspertki dostosują zabieg do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zabieg paprykowy – flagowy zabieg firmy Ilcsi

To zabieg, na który najczęściej przychodzą nasze klientki! A jeżeli ktoś go nie zna, po pierwszym zabiegu go pokocha. Papryka Ilcsi to maska składająca się z oczyszczających ziół i kapsaicyny – substancji występującej w ostrych papryczkach, powodującej ostry smak. Aplikowana na skórę wywołuje pieczenie i silne zaczerwienienie, które jest efektem pożądanym. Dzięki lepszemu ukrwieniu skóry zachodzi detoksykacja, odżywienie oraz lepiej wchłaniają się substancje odżywcze z innych użytych produktów. Jest to maska, która nadaje się nawet dla skóry naczyniowej.

Zabieg paprykowy można wykonać samodzielnie – wówczas maska paprykowo – ziołowa nakładana jest bezpośrednio na skórę. Można także dodać „paprykę” jako drugą warstwę po peelingu lub drugą warstwę na maseczkę, aby podbić jej działanie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych bezpłatnych konsultacji! W naszej bogatej ofercie zabiegów opartych na naturalnych i organicznych kosmetykach znajdziesz wiele różnorodnych zabiegów, które pozwolą Twojej skórze odzyskać zdrowy blask. Zarezerwuj swoją wizytę już dziś i oddaj się w ręce naszych doświadczonych ekspertów. CIesz się rezultatami, które są widoczne i odczuwalne.

Zabieg
ILCSI Oczyszczający zabieg organiczny
90 min
300 zł
ILCSI Zabieg rewitalizująco-antyoksydacyjny
100 min
300 zł
ILCSI Rozjaśniający zabieg na przebarwienia
90 min
290 zł
ILCSI Luksusowy zabieg probiotyczny
90 min
320 zł
ILCSI Komórki macierzyste winogron
90 min
280 zł
ILCSI Heksapeptydowy innowacyjny zabieg przeciwstarzeniowy
100 min
300 zł
ILCSI Fitoestrogenowy zabieg organiczny 50+
90 min
360 zł
ILCSI Bomba witaminowa
90 min
300 zł
ILCSI Bankietowy zabieg organiczny
90 min
280 zł
ILCSI Anti-ageing zabieg AHA z papryką
90 min
300 zł
ILCSI z retinalem
90 min
300 zł
Ampułka dodatkowo do zabiegu
40 zł
Zabieg na twarz
90 min
od 200 zł
Indywidualnie skomponowany zabieg z bańką chińską
105 min
280 zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.