Umów się na wizytę

Strona główna - Masaż klasyczno-terapeutyczny

Masaż klasyczno-terapeutyczny

160 zł - 220 zł
45 minut - 75 minut

Wyjątkowy masaż klasyczno-terapeutyczny pozwoli Ci się zrelaksować, ale także pozwoli pozbyć się źródła bólu i napięć mięśniowych. 

Jakie działanie ma masaż klasyczno-terapeutyczny?

Masaż klasyczno-terapeutyczny to mocny masaż o głębokim działaniu terapeutycznym. Skupia się na bardzo napiętych mięśniach, zapewniając ulgę w przypadku dolegliwości takich jak bóle głowy, rwa kulszowa, cieśnie nadgarstka, migreny czy sztywność barku. Ten profesjonalny zabieg łączy efektywne techniki masażu powięzi, tkanek miękkich oraz terapii punktów spustowych, aby przynieść ulgę i wsparcie w leczeniu różnorodnych schorzeń. 

Dla kogo przeznaczony jest masaż klasyczno-terapeutyczny? 

Masaż klasyczno-terapeutyczny jest skierowany do osób odczuwających ból kręgosłupa, cierpiących na schorzenia takie jak cieśni nadgarstka czy sztywność barku,a także borykającymi się z bólami głowy lub dużymi napięciami mięśniowymi. Ten wyjątkowy zabieg pomoże także osobom z wadami postawy oraz po złamaniu kończyn. 

Zalety masażu klasyczno-terapeutycznego 

  • Leczenie uciążliwych dolegliwości. Masaż klasyczno-terapeutyczny to doskonała terapia pomagająca w niwelowaniu dolegliwości mięśniowych i bólu. 
  • Skuteczny w niwelowaniu napięcia. Głęboka praca na mięśniach pomaga odprężyć napięte partie ciała, poprawiając komfort i ruch. 
  • Wsparcie dla regeneracji. Ten zabieg jest idealny po urazach, złamaniach czy kontuzjach, wspiera proces regeneracji.

Odkryj moc mazażu klasyczno-terapeutycznego i poczuj, jak ból i napięcie odchodzą. Pozwól sobie na poczucie relaksu i ulgi. Umów sesję już dziś, żeby doświadczyć masażu, który skupia się na Twoim dobrym samopoczuciu i zdrowiu.

Masaż pleców

Masaż całego ciała

Zabieg
MASAŻ KLASYCZNO-TERAPEUTYCZNY
45 – 75 minut
160 – 220 zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.