Umów się na wizytę

Strona główna - Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa

1400 zł - 2000 zł
90 minut - 150 minut

Pragniesz jędrnej, gładkiej skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji? Poznaj nasz zabieg radiofrekwencji mikroigłowej urządzeniem Virtue RF – rewolucyjne rozwiązanie, które przywraca młodzieńczy blask Twojej skórze w sposób innowacyjny.

Virtue RF to zaawansowane urządzenie, które wykorzystuje radiofrekwencję mikroigłową. Dzięki precyzyjnym mikronakłuciom w połączeniu z falą radiową, można osiągnąć spektakularne rezultaty w poprawie napięcia skóry, redukcji zmarszczek oraz likwidacji blizn i rozstępów. Ten małoinwazyjny zabieg oparty na precyzyjnym mikronakłuwaniu z falami radiowymi to klucz do pięknej promiennej skóry.

Dlaczego Virtue RF?

Dzięki unikalnej technologii Virtue RF, moc zabiegu jest dostosowana do indywidualnych potrzeb. Precyzyjne mikroigły stymulują produkcję naturalnego kolagenu, poprawiając owal twarzy, zagęszczając skórę i niwelując drobne i głębokie zmarszczki. Virtue RF to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń medycznych dostępnych na rynku kosmetycznym.

Jak działa Virtue RF?

Zabieg polega na wprowadzaniu mikroigieł z jednorazowego, sterylnego kartridża w skórę, tworząc mikrouszkodzenia, stymulujące produkcję kolagenu. Następnie energia cieplna o częstotliwości radiowej zmienia strukturę skóry, przywracając jej gładkość i elastyczność. Na pełny efekt trzeba poczekać od 4 tygodni do nawet 6 miesięcy po zabiegu – wynika to z czasu przebudowy skóry.

Zalety Virtue RF:

  • Naturalny efekt odmłodzenia, dzięki stymulacji produkcji kolagenu w skórze
  • Krótki czas rekonwalescencji – już po około 2 godzinach skóra odzyskuje swój naturalny wygląd
  • Pełne rezultaty widoczne po kilku tygodniach, utrzymujące się przez długi czas.
  • Bezpieczny zabieg wykonywany urządzeniem medycznym przez kosmetologa

Jakie efekty można osiągnąć?

Dzięki zastosowaniu precyzyjnych mikronakcłuć oraz rozgrzanej fali radiowej, uzyskasz efekt wygładzenia oraz zagęszczenia skóry. Zabieg sprawdzi się także w przypadku osób młodych, które szukają rozwiązań kosmetologicznych przedłużających młodość i przeciwdziałających starzeniu. Efekty Virtue RF to odmłodzona, gładka i promienna skóra.

Ile zabiegów jest potrzebnych?

Zazwyczaj zalecamy 3-4 zabiegi, w odstępach 4-6 tygodni, aby osiągnąć maksymalne efekty. Później wystarczy powtarzać zabieg co około rok, aby cieszyć się trwałym rezultatem. Virtue RF to klucz do pięknej, jędrnej skóry bez kompromisów. Ciesz się gładką skórą i zachwycaj promiennym wyglądem. Zarezerwuj swój zabieg już dziś i poczuj różnicę!

Zabieg
VIRTUE RF – TWARZ
90 minut
1400 zł
VIRTUE RF – TWARZ + SZYJA
90 minut
1700 zł
VIRTUE RF – TWARZ + SZYJA + DEKOLT
90 minut
2000 zł
VIRTUE RF – POŚLADKI (OBSZAR 2XA5)
2h 30 min
2000 zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.