Umów się na wizytę

Strona główna - PRX-T33

PRX-T33

400 zł
45 minut

Zabieg PRX-T33 przynosi natychmiastowe efekty rewitalizacji skóry, ujędrnia i podnosi owal twarzy, a dodatkowo zmniejsza widoczność porów i wygładza zmarszczki. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie pielęgnacji, która pomoże CI odzyskać młodzieńczy wygląd i promienne piękno.

Co to jest PRX-T33?

PRX-T33 to zaawansowana technologia oparta na kwasie trójchlorooctowym (TCA), kwasie kojowym oraz nadtlenku wodoru. To stymulacja chemiczna skóry, która działa bez konieczności jej nakłuwania. Zabieg polega na intensywnym wcieraniu liftingującymi ruchami kolejnych warstw preparatu. W zależności od wrażliwości i reaktywności Twojej skóry stopniujemy intensywność zabiegu poprzez zwiększenie ilości warstw lub szybsze jego zmycie. Zabieg świetnie sprawdzi się nie tylko dla osób, które chcą ujędrnić skórę i zredukować zmarszczki, ale także sprawdzi się w przypadku przebarwień czy blizn. Ten innowacyjny zabieg, mimo nieinwazyjnej i powierzchniowej metody, stymuluje skórę właściwą, czyli głębszą warstwę skóry.

Dla kogo jest PRX-T33?

Ten niezwykły zabieg to idealne rozwiązanie dla osób z cerą dojrzałą, wiotką, dotkniętą fotostarzeniem (starzeniem posłonecznym) oraz problemami trądzikowymi., w tym bliznami. Niezależnie od wieku PRX-T33 oferuje natychmiastową poprawę kondycji skóry.

Dlaczego warto wybrać PRX-T33?

  • Zabieg jest małoinwazyjny i komfortowy
  • Szybkie i efektowne rezultaty
  • Bez konieczności złuszczania naskórka
  • Można go łączyć z innymi zabiegami

Ile zabiegów PRX-T33 jest potrzebnych?

Można wykonać pojedynczy zabieg działający jak lifting lub serię 3-5 zabiegów PRX-T33, przeprowadzanych co tydzień aby cieszyć się pełnymi efektami rewitalizacji. Dzięki serii zabiegów osiągniesz długotrwałe i zauważalne rezultaty, które pozwolą Ci cieszyć się świeżą i promienną skórą przez wiele miesięcy.

Osiągnij blask skóry marzeń z PRX-T33! Zaufaj naszym doświadczonym specjalistką i oddaj się chwili relaksu, a Twoja skóra zostanie odnowiona, a Ty zyskasz nową pewność siebie. Umów się na wizytę w naszym salonie i zobacz, jak działa PRX-T33.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.