Umów się na wizytę

Strona główna - Terapia Enzymatyczna DMK

Terapia Enzymatyczna DMK

240 zł - 500 zł
1 godzina 15 minut - 1 godzina 50 minut

W naszym salonie zdajemy sobie sprawę, że piękna i zdrowa skóra może być kluczem do pewności siebie i dobrego samopoczucia. Dlatego też, oferujemy Terapię Enzymatyczną DMK, która jest prawdziwą rewolucją w pielęgnacji skóry.

Czym jest Terapia Enzymatyczna DMK?

Terapia enzymatyczna DMK opiera się na unikalnej koncepcji założyciel, Danne Montague Kinga. Jego filozofia oparta na zasadach biochemii skóry, “Usunąć-Odbudować-Chronić-Wspierać”, stworzyła podstawę dla tej innowacyjnej metody pielęgnacji. DMK stawia na potęgę enzymów w leczeniu skóry. Specjalnie opracowane formuły, oparte na składnikach roślinnych, peptydach, witaminie C, stymulują skórę, przywracając jej zdrowy wygląd i równowagę.

Zalety Terapii Enzymatycznej DMK

  • Poprawa mikrocyrkulacji i mikrokrążenia, czyli intensywne odżywienie skóry
  • Kompleksowa pielęgnacja, brak skutków ubocznych oraz brak okresu regeneracji
  • Dostosowanie do potrzeb i bezpieczna w czasie ciąży.
  • Redukcja oznak starzenia i zachowanie młodzieńczego wyglądu.

Dla kogo jest DMK?

Terapia DMK jest dla osób z rumieniem, wrażliwością, trądzikiem i trądzikiem różowatym oraz dla każdego, kto pragnie zdrowej i pięknej skóry. Zarówno osoby z konkretnymi problemami skórnymi, jak i ci, którzy pragną zachować młody wygląd, znajdą w terapii DMK doskonałe rozwiązanie. Zabiegi są również bezpieczne dla kobiet w ciąży, co czyni je dostępnymi dla każdego, niezależnie od okoliczności.

Jak często trzeba powtarzać zabieg?

Seria zabiegów odbywa się raz w tygodniu na początku terapii, potem raz na 2 tygodnie, pod koniec wizyta odbywa się już tylko raz na 3 tygodnie. Zazwyczaj potrzeba od 10 do 12 zabiegów, a efekty są widoczne już po 1-2 terapiach.

Znajdź czas na dbanie o siebie i zainwestuj w zdrową, piękną skórę dzięki Terapii Enzymatycznej DMK. Umów się na wizytę już dziś!

Zabieg
DMK Terpia Enzymatyczna + Quickpeel
1h 45 minut
400 zł
DMK zabieg bankietowy Prozyme+Micropeel
1h 15 minut
240 zł
DMK Terapia Enzymatyczna Nr 1
1h 45 minut
300 zł
DMK maska enzymatyczna nr 1+2
1h 50 minut
500 zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.