Umów się na wizytę

Strona główna - Masaż twarzy

Masaż twarzy

130 zł
45 minut

Masaż twarzy to wyjątkowy rytuał, który przywróci Twojej skórze prawdziwy blask i młodzieńczy wygląd. Nasz doświadczony zespół specjalistek zapewni Ci chwilę odprężenia podczas tego wyjątkowego zabiegu.

Nasz masaż twarzy pozwala Ci doświadczyć to niezapomniane chwile relaksu dla Twojej skóry i zmysłów. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra staje się promienna, a napięcia zostają złagodzone, pozostawiając Cię odprężoną i odnowioną. 

Zalety masażu twarzy

  • Relaks i odprężenie. Podczas masażu poczujesz się odprężona i zrelaksowana, nasz masaż pozwoli Ci na oderwanie się od codziennych problemów i stresu. 
  • Dostosowany do Twoich potrzeb. Nasz zespół spejcjalistek dostosuje masaż do Twoich indywidualnych potrzeb. 
  • Profesjonalna obsługa. Doświadczeni kosmetolodzy wykorzystują techniki masażu, aby zapewnić CI komfort i efektywność zabiegu. 
  • Naturalne składniki. Korzystamy z luksusowych i naturalnych produktów, które pozostawią Twoją skórę nawilżoną i odżywioną.

Kiedy warto skorzystać z masażu twarzy? 

Jeśli pragniesz odczuwać przyjemność z relaksującego zabiegu, który doda Ci energii i odprężenia, nasz masaż twarzy jest idealnym wyborem. Ten zabieg jest idealny, żeby pozbyć się napięć w mięśniach twarzy i cieszyć się chwilami odprężenia i piękna po dniu pełnym wyzwań. 

Umów swoja wizytę w naszym salonie już dzisiaj i pozwól ponieść się chwilą pełnym relaksu i odprężenia. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistek wprowadzi Cię w stan przyjemnego wyciszenia, a twoja skóra nabierze nowego blasku. 

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.