Umów się na wizytę

Strona główna - Wizaż

Wizaż

40 zł - 250 zł
15 minut - 180 minut

Wizaż to sztuka podkreślenia naturalnego piękna i wydobycia naturalnych atutów. Nasz salon oferuje szeroki wachlarz usług związanych z makijażem, żebyś mógł wyglądać i czuć się doskonale w każdej sytuacji. Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu i wysokiej jakości produktom, możemy stworzyć makijaż idealny na każdą okazję – od codziennych spotkań po wyjątkowe uroczystości. W naszej ofercie znajdziesz makijaż dzienny, wieczorową stylizację, makijaż ślubny, a także naukę makijażu dla tych, którzy pragną sami tworzyć wspaniałe kompozycję. Naszym celem jest nie tylko podkreślenie urody, ale także budowanie pewności siebie i zachęcanie do eksperymentowania z wyglądem. Skorzystaj z naszych usług i pozwól sobie na chwilę relaksu i metamorfozę. Czekamy na Ciebie w naszym salonie, żeby zadbać o Twój wyjątkowy wygląd!

Makijaż okolicznościowy

Przygotuj się do ważnych wydarzeń w swoim życiu z naszym profesjonalnym makijażem okolicznościowym!

Tworzymy makijaż idealnie pasujący do okazji, podkreślając naturalną urodę i kobiecość. Makijaż okolicznościowy jest dla osób, które chcą wyglądać wyjątkowo podczas istotnych uroczystości. Makijaż jest dopasowywany do indywidualnych preferencji. W naszym salonie używamy tylko sprawdzonych i trwałych kosmetyków, dzięki czemu efekt utrzymuje się przez cały wieczór.

 

Makijaż ślubny

Stwórz harmonijną całość z suknią ślubną dzięki naszemu wyjątkowemu makijażowi ślubnemu!

Dopasowujemy make up do uroczystości, tworząc trwały i piękny efekt. Makijaż ślubny to oferta przygotowana specjalnie dla pań młodych, które pragną wyglądać naturalniej i swobodnie w tym wyjątkowym dniu.

 

Makijaż próbny

Wybierz idealny make up na Twój wyjątkowy dzień!

Wiemy jak dobrze dobrany makijaż jest ważny w tym niezwykłym dniu, dlatego oferujemy możliwość przetestowania różnych stylizacji, by wybrać najlepszą! Makijaż próbny jest dla panien młodych, które chcą znaleźć idealny makijaż ślubny.

 

Makijaż fotograficzny

Przygotuj się do sesji zdjęciowej z wyrazistym makijażem, który będzie wyglądał świetnie na zdjęciach.

Do sesji zdjęciowej tworzymy mocny make up, dostosowany do oświetlenia i pleneru. Dzięki odpowiednio przygotowanemu makijażowi będziesz wyglądać wspaniale w trakcie sesji.

 

Makijaż dzienny / biznesowy

Podkreśl swoje naturalne piękno w codziennym naturalnym i delikatnym makijażu, w wersji dziennej lub biznesowej.

Stworzymy subtelny makijaż, który podkreśli Twoją urodę w codziennych sytuacjach. Jest stworzony dla osób, które pragną wyglądać promiennie i świeżo w różnych okolicznościach.

 

Nauka makijażu własnego

Poznaj tajniki idealnego makijażu dzięki naszej spersonalizowanej nauce!

Indywidualne szkolenie teoretyczne i praktyczne pod okiem wizażystki, pozwoli Ci wykonywać wyjątkowy makijaż samodzielnie. Nasze specjalistki mają indywidualne podejście do każdej osoby. Oferta jest dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć idealne makijaże dopasowane do potrzeb i typu urody.

Naucz się tworzyć profesjonalny makijaż dla siebie!

 

Korekta pana młodego

Zapewnij doskonały wygląd panu młodemu w tym wyjątkowym dniu, dzięki naszej korekcie.

Dobieramy indywidualnie make up do potrzeb i oczekiwań klienta. Zabieg jest przeznaczony dla panów, którzy pragną prezentować się idealnie w tak ważnym dniu lub zatuszować niedoskonałości! Warto podkreślić, że produkty używane dla Panów są specjalne, ponieważ mają być jak najmniej zauważalne – o makijażu będziemy wiedzieć tylko my i Pan Młody. 

Dzięki naszej korekcie, pan młody będzie prezentował się pewnie i elegancko w tym wyjątkowym dniu! 

 

Kępki rzęs

Podkreśl spojrzenie i nadaj mu wyrazistości dzięki kępkom rzęs!

Doklejamy jednorazowo kępki rzęs, żeby uzyskać efekt wyrazistego spojrzenia, podkreślonego w naturalny sposób. Ta opcja jest doskonała również dla tych, którzy spóźnili się z rezerwacją na makijaż wieczorowy – doklejenie kępek rzęs zajmuje zaledwie 15 minut i pozwoli Ci szybko osiągnąć wymarzony efekt! 

Zabieg
MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY (kępki w cenie)
80 minut
200 zł
MAKIJAŻ ŚLUBNY (kępki w cenie)
90 minut
250 zł
MAKIJAŻ PRÓBNY (kępki w cenie)
1h 45 minut
250 zł
MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY (kępki w cenie)
80 minut
200 zł
MAKIJAŻ DZIENNY/BIZNESOWY
60 minut
150 zł
NAUKA MAKIJAŻU WŁASNEGO
2,5 – 3 h
wycena po konsultacji
KOREKTA PANA MŁODEGO
30 minut
80 zł
KĘPKI RZĘS
15 minut
40 zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.