Umów się na wizytę

Strona główna - Masaże ciała

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, ale obowiązkiem jest poinformować masażystę/masażystkę o swoich problemach zdrowotnych, aby dostosować masaż do potrzeb/problemu zdrowotnego.

W zależności od rodzaju masażu i wygody, można pozostać w swojej bieliźnie lub założyć bieliznę jednorazową, która zawsze jest przyszykowana w gabinecie. Ciało zostaje przykryte ręcznikiem, a jedynie obszar, który jest masowany, będzie odsłonięty.

Masaż terapeutyczny może powodować pewien dyskomfort, ale nie powinien być bolesny. Jeśli masz jakiekolwiek uczucia dyskomfortu/bólu, powinieneś/powinnaś powiedzieć masażystce/masażyście, aby dostosował/a nacisk.

Najlepiej jest nie jeść ciężkiego posiłku bezpośrednio przed masażem. Lekki posiłek przed sesją jest zazwyczaj w porządku.

Tak, istnieją pewne warunki zdrowotne, które mogą wykluczać masaż lub wymagać specjalnej ostrożności. Zawsze warto przed sesją omówić swoje zdrowie z masażystą/masażystką.