Umów się na wizytę

Strona główna - Peelingi chemiczne Nanili

Peelingi chemiczne Nanili

60 zł - 300 zł
15 minut - 75 minut

Marzysz o promiennej i pięknej skórze, ale ciągle dostajesz podrażnień? A może Twoja skóra jest wrażliwa lub alergiczna z ciągłymi zaczerwieniami? Peelingi chemiczne Nanili to wyjątkowa metoda polegająca na delikatnych peelingach chemicznych, skierowanych do osób z wrażliwą skórą. Ten zabieg pomoże Ci osiągnąć cel w sposób skuteczny i bezpieczny.

Czym są peelingi Nanili?

Firma Nanili stworzyła innowacyjną metodę działającą poprzez delikatne złuszczanie naskórka za pomocą enzymów i kwasów, ale również w zależności od wybranego preparatu zabiegowego – dającą efekty rozjaśnienia, wygładzenia czy redukcji trądziku pospolitego i różowatego. Preparaty Nanili są starannie dobierane i zapewniają efektywną pielęgnację.

Jak działają i dla kogo są peelingi Nanili?

Peelingi Nanili to starannie skomponowane preparaty bazujące na enzymach, kwasach oraz substancjach o udowodnionych właściwościach naprawczych, typu: trehaloza, panthenol, niacynamid czy ryboza. Co ważne, preparaty Nanili pochodzą z rynku polskiego i zostały stworzone z myślą o cerach wrażliwych, naczyniowych, podrażnionych czy alergicznych.

Zalety peelingów Nanili

  • Efektywność. Peelingi Nanili zapewniają widoczne efekty
  • Dostosowane do Twoich potrzeb. Preparaty Nanili są starannie dobrane, aby sprostać indywidualnym wymaganiom Twojej skóry.
  • Bezpieczeństwo w pielęgnacji. Peelingi Nanili są przyjazne dla skór wrażliwych, minimalizując ryzyko reakcji alergicznych.
  • Wszechstronne działanie. Peelingi Nanili mogą pomóc osobom z problemami skórnymi, takimi jak trądzik, naczynka czy trądzik różowaty.

Dzięki Nanili możesz podarować swojej skórze nową jakość! Oprócz zabiegów zaplanujemy specjalnie dla Ciebie pielęgnację domową na bazie produktów Nanili, która idealnie uzupełni terapię przeprowadzaną w salonie. . Skontaktuj się z nami już dziś, żeby umówić się na wyjątkowy zabieg, który odczaruje i odwrażliwi Twoją skórę!

Zabieg
ZABIEG KWASOWY NANILI DOTLENIAJĄCY
75 minut
220 zł
ZABIEG KWASOWY NANILI BANKIETOWY – NAWILŻAJĄCO-WYGŁADZAJĄCY
75 minut
220 zł
ZABIEG KWASOWY NANILI ROZŚWIETLAJĄCO-NAPINAJĄCY
75 minut
220 zł
ZABIEG KWASOWY NANILI NA TRĄDZIK RÓŻOWATY
75 minut
220 zł
ZABIEG KWASOWY NANILI NA TRĄDZIK POSPOLITY
75 minut
220 zł
ZABIEG KWASOWY NANILI DLA CERY PODRAŻNIONEJ I ŁUSZCZĄCEJ SIĘ
75 minut
220 zł
ZABIEG KWASOWY NANILI DLA CERY NACZYNIOWEJ
75 minut
220 zł
ZABIEG KWASOWY NANILI OCZYSZCZAJĄCO-REGULUJĄCY
75 minut
220 zł
PEELING CHEMICZNY (KWAS) GÓRNEJ CZĘŚCI PLECÓW
45 minut
300 zł
ZABIEG KWASOWY NANILI DLA CERY DOJRZAŁEJ
75 minut
260 zł
Zabieg Nanili z kwasem ferulowym
90 min
270 zł
Dodatkowy kwas ferulowy lub 20 min. masaż do zabiegu Nanili
15 min
60zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.