Umów się na wizytę

Strona główna - Kosmetologia

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.

Najczęściej zadawane pytania

Jest to zależne od rodzaju cery. Cery naczyniowe zawsze reagują intensywniej na każdy rodzaj bodźca. Dlatego posiadacze takiej cery mogą spodziewać się zaczerwienienia dłuższego (do kilku godzin). U osób z cerą normalną, niewrażliwą zaczerwienienie znika od 15 minut do godziny po zabiegu. Mogą pojawić się widoczne ślady po wkłuciu igły i/lub siniaczki. Schodzą one w zależności od indywidualnej wrażliwości – od 1 dnia po zabiegu do tygodnia.

Zabieg polegający na nakłuciach zazwyczaj jest odczuwalny. Odczucia można porównać do wkłucia podczas pobierania krwi z tym wyjątkiem, że przed mezoterapią nakładany jest krem relaksujący, co zmniejsza nieprzyjemne odczucia. Skórę także można schładzać podczas zabiegu, co także minimalizuje odczucia.

Zalecamy odczekać około 24 godzin z makijażem i innymi kosmetykami. Specjalista daje krem pozabiegowy oraz instruuje odnośnie jego użycia. Z siłownią zalecamy wstrzymać się do 5 dni po zabiegu ze względów higienicznych oraz pełnego bezpieczeństwa gojonych ranek.

Ciężko powiedzieć, ale jeżeli klient zastosuje się do zaleceń, to złuszczanie może nie wystąpić. Niekiedy przy suchej lub wrażliwej skórze następuje złuszczanie, ale zazwyczaj w obrębie okołoustnym.

Zabieg jest w pełni komfortowy. Jedyne odczucia mogące się pojawić w trakcie zabiegu to uczuci ciepła, mrowienia czy szczypania.

Tak, ten zabieg nie powoduje złuszczania, więc przy zastosowaniu się do zaleceń kosmetologa może być wykonany latem.