Umów się na wizytę

Strona główna - GENEO

GENEO

300 zł - 330 zł
60 minut

Nie rezygnuj z naturalnej urody – osiągnij promienną skórę dzięki Geneo. Odnowa, nawilżenie i blask to tylko początek korzyści, jakie przynosi ten odmładzający zabieg.

Co to jest Geneo?

Geneo, to innowacyjna technologia marki Pollogen, która oferuje zabiegi pielęgnacyjne i odmładzające, umożliwiające osiągnięcie natychmiastowych efektów. Technologia Oxygeneo®, polega na rozprowadzeniu na skórze specjalnego żelu z substancjami aktywnymi, który podczas masażu z kapsułką zostaje aktywowany, tworząc mikropęcherzyki wypełnione dwutlenkiem węgla. Ten proces intensywnie dotlenia skórę, dzięki czemu jest lepiej odżywiona, a substancje aktywne stosowane podczas zabiegu lepiej się wchłaniają. Kapsułka używana w trakcie zabiegu bardzo dobrze złuszcza naskórek, co pozwala na odświeżenie wyglądu, zredukowanie zmarszczek, porów czy przebarwień. Dodatkowo Geneo wygładza oraz daje efekt natychmiastowego nawilżenia skóry.

Dlaczego warto wybrać Geneo?

Geneo to zabieg bankietowy, dzięki czemu można go wykonać na kilka dni przed ważnym wydarzeniem. Dodatkowo daje natychmiastowe rezultaty.  Podczas zabiegu Geneo wykorzystujemy kapsułki i serum, które indywidualnie dobieramy do potrzeb skóry klienta. Zabieg może być nakierowany na oczyszczenie, nawilżenie, odmłodzenie czy detoks.

Zalety Geneo:

  • Rewitalizacja skóry. Geneo zapewnia dotlenienie, złuszczanie i stymulację skóry
  • Poprawa stanu skóry. Zwiększa przepływ krwi i wchłanianie składników aktywnych, poprawiając strukturę i koloryt skóry.
  • Intensywne nawilżenie. Dzięki złuszczeniu i masażowi z aktywnym serum skóra jest dobrze nawilżona i odświeżona.

Dla kogo jest Geneo?

Geneo jest idealne dla osób zaczynających swoja przygodę z zabiegami z zakresu kosmetologii. Jest doskonałym wyborem przed ważnymi wydarzeniami oraz dla osób potrzebujących odświeżenia, intensywnego nawilżenia czy złuszczenia starego naskórka.

Ile zabiegów jest potrzebnych?

Zalecamy serię 5-6 zabiegów co około 4 tygodnie, aby osiągnąć i utrzymać najlepsze efekty pielęgnacyjne i odmładzające. Już pierwszy zabieg daje natychmiastowy efekt, ale jego rezultat jest mniej trwały niż seria.

Dzięki kompleksowemu działaniu, Geneo pozwala na rewitalizację, odświeżenie i poprawę stanu skóry. Skorzystaj z naszej serii zabiegów, by osiągnąć najlepsze rezultaty, jakie oferuje Geneo już dzisiaj!

Zabieg
GENEO – TWARZ + SZYJA +DEKOLT
60 minut
300 zł
GENEO – TWARZ + SZYJA + DEKOLT GLAM
60 minut
330 zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.