Umów się na wizytę

Strona główna - Manualne terapie odmładzające

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.

Najczęściej zadawane pytania

Masaż dermoplastyczny wykonywany jest głównie na powierzchni skóry. Dzięki temu jest lepszym wyborem dla skóry mało jędrnej, ze zmarszczkami. Również obejmuje obszar twarzy szyi i dekoltu, ale w wypadku Kobido pracuje się intensywniej nad rozluźnieniem mięśni. Różnicą, którą zauważamy jest także to, że klienci częściej i szybciej zasypiają podczas masażu dermoplastycznego – jest on tak opracowany, aby działać rozluźniająco na układ nerwowy.

Po masażu skóra może być zaczerwieniona i delikatnie obrzęknięta. Dzieje się tak dlatego, że mocno pobudza się jej ukrwienie. Warto również pamiętać, że olejek do masażu może się znaleźć także na włosach.

Do masażu twarzy spokojnie można przyjść w makijażu. Masażystka zawsze przed rozpoczęciem masażu, dokładnie dokonuje pełnego demakijażu za pomocą odpowiednich dobranych produktów.

Tak, Masaż Kobido jest zazwyczaj odpowiedni dla większości rodzajów skóry albo odpowiednio jest modyfikowany do potrzeb klientki/a. Jednak warto poinformować masażystę o swoim rodzaju skóry i ewentualnych problemach skórnych, aby dostosować sesję.

Efekty mogą być widoczne już po jednej sesji, ale zaleca się serię sesji, aby osiągnąć trwałe rezultaty. Liczba sesji może być dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Masaż Transbukkalny koncentruje się na masowaniu mięśni wewnętrznych policzków, co może pomóc w poprawie konturu twarzy i elastyczności skóry.

Masaż ten może być delikatnie niekomfortowy, ale nie powinien być bolesny. Masażysta/masażystka będzie dostosowywać nacisk do Twojego komfortu.