Umów się na wizytę

Strona główna - Konsultacja rozszerzona

Konsultacja rozszerzona

150 zł
60 minut

Konsultacja rozszerzona to kompleksowa analiza Twojej skóry. Nasza specjalistka przeanalizuje stosowane przez Ciebie kosmetyki, żeby dowiedzieć się, czy używane produkty są zgodne z potrzebami Twojej skóry. W analizie zostaną uwzględnione nawyki kosmetyczne, styl życia, dieta oraz poziom narażenia na stres, które mogą wpłynąć na kondycję Twojej skóry. Za pomocą specjalistycznych narzędzi, takich jak Lampy Wooda, precyzyjnie ocenimy stan Twojej skóry, identyfikując ewentualne problemy.

Naszym priorytetem jest dostarczenie Ci kompleksowego wsparcia na drodzę do zdrowszej, młodszej i piękniejszej skóry. Dzięki konsultacjom kosmetycznym masz szansę odkryć, jakie kroki możesz podjąć, żeby osiągnąć jak najlepsze efekty. Spersonalizowany plan pielęgnacyjny oraz dogłębna analiza Twojej skóry pozwoli Ci zrozumieć jej funkcjonowanie i potrzeby oraz osiągnąć trwałe rezultaty, które przyniosą Ci radość i pewność siebie. Zapraszamy do zapisania się na konsultację już dziś i zainwestowania w zdrową i piękną skórę.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.