Umów się na wizytę

Strona główna - Masaże z peelingiem

Masaże z peelingiem

180 zł - 250 zł
55 minut - 100 minut

Odkryj wyjątkowe doświadczenie jakim jest masaż z peelingiem. To połączenie relaksującego masażu z głęboko oczyszczającym peelingiem skóry, które sprawi, że Twój umysł i ciało zyskają harmonię , a Twoja skóra będzie promienna i odświeżona. Wybierając ten zabieg, zapewnisz swojej skórze intensywny zabieg oczyszczający, który usuwa martwe komórki skóry, wygładza powierzchnię i przywraca naturalny blask. Po peelingu następuje chwila relaksu, kiedy to masaż zanurza Cię w oazie spokoju i harmonii.

Dla kogo jest masaż z peelingiem? 

Peeling połączony z masażem masłem Shea jest idealny dla wszystkich, którzy pragną nie tylko odprężenia, ale także kompleksowej pielęgnacji skóry. To doskonała opcja dla osób wracających z wakacji, przygotowujących się do nich lub tych, którzy chcą odświeżyć swoją skórę na wiosnę. Zabieg jest zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę w świecie zabiegów kosmetycznych, jak i doświadczonych entuzjastów. 

Dlaczego warto wybrać masaż z peelingiem? 

  • Intensywne oczyszczenie. 
  • Nawilżona i odżywiona skóra. 
  • Redukcja napięć mięśniowych.
  • Stymulacja krążenia. 
  • Relaks dla ciała i umysłu. 
  • Zwiększona wchłanialność skóry. 
  • Wygładzenia i poprawa tekstury skóry. 

Zapraszamy Cię do odkrycia naszej oferty masaży z peelingiem. To nie tylko odprężający rytuał dla Twojego ciała i umysłu, ale także pielęgnacja, która przywróci Twojej skórze blask i zdrowy wygląd. Skontaktuj się z nami już dziś, żeby zarezerwować swój masaż peelingiem. 

Peeling pleców i masaż pleców

Peeling całego ciała i masaż całego ciała

Zabieg
Peeling pleców + masaż pleców
55 min
180 zł
Peeling całego ciała + masaż całego ciała
1h 40 min
260 zł
Oczyszczanie manualne górnej części pleców
250zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.