Umów się na wizytę

Strona główna - Przekłuwanie uszu BLOMDAHL

Przekłuwanie uszu BLOMDAHL

95 zł - 170 zł
30 minut

Zapraszamy do naszego salonu Drogą Piękną, gdzie oferujemy przekłuwanie uszu za pomocą metody Blomdahl. To bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli Ci wyrazić swój charakter. Dzięki Blomdahl, przekłucie uszu staje się przyjemne i komfortowe, a gojenie rany przebiega sprawnie.

Przekłucie uszu Blomdahl – plastik medyczny

Dzięki wyjątkowej aparaturze Blomdahl, możemy przekłuć oboje uszu jednocześnie. Cena zabiegu obejmuje kolczyki z plastiku medycznego, który jest antyalergiczny i nie powoduje problemów z gojeniem się rany. To idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo.

Przekłucie uszu Blomdahl – tytan medyczny

Wszystkie metale nawet metale szlachetne zawierają nikiel, który wywołuje alergię. Dlatego też opracowaliśmy kolczyki do przekłuwania uszu oraz biżuterię hipoalergiczną z zerową (0%) zawartością niklu oraz z czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium), dzięki czemu wyeliminowaliśmy możliwość rozwinięcia się alergii.

Przekłucie jednego ucha Blomdahl

Jeśli zależy Ci na indywidualnym stylu, ten wariant jest dla Ciebie. Przekłuwamy zarówno płatek, jak i chrząstkę ucha, z możliwością wykonania wielu dziurek. W cenie zabiegu dostaniesz elegancki kolczyk

Dlaczego warto wybrać przekłucie uszu metodą Blomdahl?

  • Bezpieczeństwo i komfort. Metoda Blomdahl gwarantuje, że przekłucie uszu będzie bezbolesne i bezpieczne.
  • Kolczyki w cenie zabiegu. Każdy z wariantów zawiera kolczyki w cenie.
  • Przyjazne dla skóry materiały. Wykorzystujemy plastik medyczny lub tytan medyczny, które minimalizują ryzyko reakcji alergicznych.

Umów wizytę w naszym salonie już dzisiaj. Każda z opcji przekłuwania uszu Blomdahl to nie tylko zmiana, ale także wyraz Twojej osobowości. Wybierz bezpieczny i bezbolesny sposób na wyrażanie siebie!

 

Zabieg
PRZEKŁUWANIE USZU BLOMDAHL PLASTIK MEDYCZNY
30 minut
150 zł
PRZEKŁUWANIE USZU BLOMDAHL TYTAN MEDYCZNY
30 minut
170 zł
PRZEKŁUWANIE JEDNEGO UCHA BLOMDAHL
30 minut
95 zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.