Umów się na wizytę

Strona główna - Kosmetyka

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Makijaż próbny ślubny jest konieczny. Dzięki niemu zarówno klientka jak i wizażystka mogą poczuć spokój w trakcie przygotowań, bez obaw, że któryś z kosmetyków się nie sprawdzi. Makijaż próbny to także doskonały moment, by upewnić się, że fryzura, makijaż i inne dodatki tworzą spójną całość.

Nie. Nie możemy łączyć laminacji z henną pudrową. Podczas zabiegu laminacji używamy farbki, która jest w pełni bezpieczna i dedykowana do tego zabiegu. Henny pudrowej nie zalecamy także wykonywać kilka dni przed zabiegiem laminacji – barwnik może się całkowicie wypłukać, a włoski zostaną niepotrzebnie obciążone lub wysuszone. Hennę pudrową można wykonać 2 tygodnie po zabiegu laminacji pod warunkiem regularnej pielęgnacji włosków.

Tak/nie. Jeśli klientka regularnie korzysta z zabiegu depilacji woskiem, to nie ma ku temu przeciwwskazań, nawet w ostatnich dniach ciąży. Jeśli ma to być pierwsza depilacja lub od ostatniej minęło już kilka miesięcy to odradzamy tego zabiegu. W ciąży ze względu na burzę hormonalną odczucia bólowe mogą być inne niż zazwyczaj, nie warto więc narażać się niepotrzebny stres i ból, jeśli skóra miała długą przerwę od depilacji.

Brwi świeżo po pigmentacji są grubsze i mocniejsze w kolorze. Obszar zabiegowy może być delikatnie spuchnięty, zaczerwieniony i tkliwy. Proces gojenia trwa do 6 tygodni, a mniej więcej po 4 tygodniach można widać ostateczny efekt pigmentacji.

Zabieg makijażu permanentnego można porównać do skrobania czy drapania. Jest to zabieg komfortowy, na którym nawet niektórzy zasypiają

Niektóre z zaleceń przed zabiegiem to
– na 2 tygodnie przed zabiegiem nie można opalać skóry
– na 48h przed zabiegiem nie można pić alkoholu i stosować innych używek Po zabiegu zaleca się między innymi
– dbać o higienę miejsca zabiegu
– nie należy opalać się do momentu pełnego wygojenia (minimum 4 tygodnie)

Henna pudrowa jest naturalną alternatywą dla tej tradycyjnej. Mnogość kolorów pozwala na dobranie idealnego odcienia. Można uzyskać i naturalny, i mocny, graficzny efekt w zależności od oczekiwań.

Utrzymuje się dłużej – do 2 tygodni na skórze i do 6 tygodni na włoskach.