O Salonie

Nasz zespół
DROGĄ PIĘKNA to miejskie DAY SPA na zielonym osiedlu Bażantowo w Katowicach, które stworzyliśmy dla Ciebie z pasji do natury i piękna. Wiemy to doskonale, że poprawa kondycji i wyglądu cery oraz naszego ciała może odbywać się zgodnie z rytmem natury. Wybieramy kosmetyki i urządzenia, które są SKUTECZNE i jednocześnie NATURALNE, bezpieczne i zarazem dające spektakularne efekty. To rozwiązania, które efektywnie upiększają a przede wszystkim nie szkodzą naszemu zdrowiu, często nawet leczą! W naszym DAY SPA dbamy o każdy szczegół po to, byś czuła się komfortowo i bezpiecznie a nasza wysoko wyspecjalizowana załoga dba o to, abyś czuła się zaopiekowana. Kładziemy ogromny nacisk na naukę, samorozwój, ciagle się doszkalamy, szukamy dla Ciebie wciąż najlepszych rozwiązań. Wystrój salonu jest ekologiczny, estetyczny i przytulny jednocześnie. Pilnujemy tego, aby atmosfera w Droga Piękna Day Spa wpływała pozytywnie na Twój komfort mentalny w trakcie wizyty. Wiemy jak trudno w dzisiejszych czasach wygospodarować czas dla siebie. Dlatego u nas zawsze sączy się relaksująca muzyka, jest dużo kwiatów, palą się ekologiczne świece, a drewniane wnętrza otula nastrojowe oświetlenie. Chcemy abyś cieszyła się efektami zabiegowymi ale też chcemy Twojego relaksu. Jeśli dbasz o siebie świadomie i z pełną odpowiedzialnością za swoje zdrowie, to właśnie Ciebie zapraszamy na darmową konsultację z naszym kosmetologiem. Przy aromatycznej ekologicznej kawie lub owocowej herbacie ułożycie wspólnie plan zabiegowy, Wsłuchując się w Twoje potrzeby zaproponujemy Ci najlepsze skuteczne rozwiązania, w zgodzie z naturą. Dołącz do naszej podróży Drogą Piękna i odnajdź swój azyl świadomego piękna!

Zespół Drogą Piękna

U nas każdy klient poczuje się wyjątkowo.
Viktoriia Parubocha

Viktoriia Parubocha

Stylizacja paznokci jest jej pasją od 5 lat.

Do każdej klientki podchodzi indywidualnie. Zajmuje się również stylizacją brwi i rzęs. Cały czas rozwija się w tym kierunku, śledzi trendy w stylizacji paznokci, uczestniczy w szkoleniach i webinarach.

Prywatnie jest żoną i mamą dwóch wspaniałych synów. Lubi podróżować, czytać i ciche rodzinne wieczory.

Monika Chmielewska

Monika Chmielewska

Absolwentka studiów magisterskich na kierunkach Kosmetologia i Odnowa Biologiczna Krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii, modelowania sylwetki oraz zabiegów na twarz z wykorzystaniem aparatury medycznej oraz bez użycia sprzętów. Jej masaż jest niezapomnianym doznaniem.

Prywatnie pasjonatka trekkingu górskiego i jazdy konnej.

Klaudia Zięba

Klaudia Zięba

Magister kosmetologii, pasjonatka kosmetyków naturalnych i tworzenia ich receptur. Analiza składów kosmetyków to jej specjalność.

Od kilku lat zajmuje się także wizażem – zwłaszcza makijażem ślubnym.

Ukończyła wiele specjalistycznych kursów z zakresu kosmetologii m. in. mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, depilacji Lycon, wizażu. Wiedza z zakresu chemii kosmetycznej sprawia, że nie działa na nią żaden „chwyt marketingowy”- liczy się tylko skład.

Wolny czas spędza tworząc domowe kosmetyki dla najbliższych, a także na siłowni, realizując filozofię holistycznego podejścia do tematu piękna.

Edyta Mielnik

Edyta Mielnik

Technik masażysta, specjalistka oraz pasjonatka w zabiegach na ciało oraz twarz.

W swoim zawodzie ceni sobie możliwości rozwoju oraz doskonalenia się.

Świetnie czuje się w masażu relaksującym, jak i w masażu leczniczym.

Wolny czas spędza na łonie natury, najczęściej na górskich szlakach. Podróżniczka, ciekawa nowych miejsc i wyzwań.

Agnieszka Bielecka

Agnieszka Bielecka

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.

Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało. Stylistka przedłużania i zagęszczania rzęs.

Stawia na ciągły rozwój i pogłębianie wiedzy dzięki szkoleniom. Jest młodą, energiczną osobą, na pierwszym miejscu stawia sobie indywidualne i kompleksowe podejście do klienta.

Prywatnie świetnie jeździ na nartach, lubi wspinaczkę i kocha zwierzęta.

Zostaw nr telefonu a oddzwonimy do Ciebie w celu rezerwacji

Indiba Deep Care

Indiba Deep Care

Manualne terapie odmładzające

Manualne terapie odmładzające

Zabiegi bankietowe

Zabiegi bankietowe

Kosmetologia lecznicza

Kosmetologia lecznicza

Manicure

Manicure

Pedicure

Pedicure

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Oprawa oka

Oprawa oka

Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne

Makijaż

Makijaż

Ajurwedyjskie SPA

Ajurwedyjskie SPA

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Uroginekologia

Uroginekologia

inne zabiegi

inne zabiegi

Pakiety ślubne

Pakiety ślubne

MASAŻE

MASAŻE

Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit cieszą się coraz większą popularnością w salonach kosmetycznych. Jest to spowodowane zarówno dużą presją społeczną na idealnie szczupłe ciało, jak i brakiem czasu i systematyczności na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Czytaj więcej

Kwasy

Peelingi chemiczne zwane kwasami cieszą się dużą popularnością w salonach kosmetycznych szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Większości z nich nie można stosować w okresie letnim ze względu na uwrażliwienie skóry na działanie promieni ultrafioletowych.Warto więc wykorzystać mniej słoneczną pogodę…

Czytaj więcej