Umów się na wizytę

Strona główna - Rytuały Spa Skeyndor

Rytuały Spa Skeyndor

370 zł
140 minut

Zapraszamy Cię do doświadczenia wyjątkowego świata rytuałów Spa Skeyndor, gdzie korzystamy z bezcennych darów natury, by stworzyć najwyższej jakości sensoryczne doświadczenia wellness. Rośliny, kwiaty, minerały, kamienie szlachetne i przyprawy to nasze tajemnicze składniki, które aktywują wszystkie zmysły. 

Ekskluzywna linia rytuałów Spa Skeyndor opiera się na najcenniejszych i najpotężniejszych składnikach natury, żeby zaoferować Twojemu ciału i umysłowi niezapomniane doświadczenia. Każdy rytuał składa się z powitania aromatycznym olejkiem, z wyjątkowego peelingu, niezwykłego okładu oraz ekskluzywnego masażu.

Szafirowy dotyk odnowy

Poddaj się delikatnemu dotykowi odnowy z szafirem. To niezwykłe doświadczenie przyniesie Twojej skórze blask i energię, rewitalizując ją w sposób głęboki i jednocześnie relaksujący. Szafirowy okład wprowadzi Twoje ciało w stan pełnego odprężenia.

  • PEELING Z SOLI MORSKIEJ

Drobinki złuszczające soli, wielowiekowego skarbu z Salies-de-Bearn, zawierają bogata i wysoko skoncentrowanakompozycje minerałów dla intensywnej odnowy skóry oraz

odświeżających i energetyzujących doznań zmysłowych.

  • KREMOWY OKŁAD Z SZAFIREM

Kremowy, energetyzujący okład na ciało z szafirowymi drobinkami, które rozjaśniają i rewitalizują skórę. Ten klejnot, znany również jako niebiański kamień szlachetny, dodaje skórze blasku i głęboko ją rewitalizuje.

  • BALSAM DO MASAŻU Z MALACHITEM

Antyoksydacyjny olejek do masażu ciała z ekstraktem z malachitu nawilży, rozluźni napięcia oraz złagodzi stres.

Ten rytuał jest idealny dla osób potrzebujących intensywnej regeneracji skóry. 

 

Rewitalizująca moc hematytu

Zanurz się w rytuale, w którym moc ekstraktu hematytu i organicznego błota remineralizuje i ujędrnia Twoją skórę. Jędrność i jedwabistość stają się zauważalne, a ciało jest gotowe na niezwykły masaż, który zakończy ten wyjątkowy rytuał. Przeznaczony dla osób pragnącej głębokiego nawilżenia oraz silnego ujędrnienia skóry. 

  • BŁOTO ZŁUSZCZAJĄCE Z WĘGLEM

Organiczne błoto i węgiel drzewny zmywają, wygładzają i oczyszczają skórę. Rezultat: remineralizujący i detoksykujący efekt natury dzięki drobnym cząsteczkom czarnego piasku, które umożliwiają naturalną i głęboką eksfoliacje oraz oczyszczającym i absorbującym właściwościom węgla drzewnego.

  •  OKŁAD Z BŁOTA Z HEMATYTEM

Wyciąg z hematytu, organiczne błoto i woda z Salies-de-Bearn wzmacniają mechanizmy obronne skóry. Natura naprawia skórę dzięki działaniu ujędrniającemu i remineralizującemu.

  • KREM DO MASAŻU Z KONOPII

Krem do masażu ciała z ekstraktem z konopi, masłem shea i wzbogacony o kapsułki z witaminą E, które rozpuszczając się dostarczają antyoksydantów. Olej z konopi ma działanie łagodzące i przeciwzapalne na skórę.

Zachęcamy Cię do odkrycia siły i piękna naturalnych składników w wyjątkowych rytuałach Spa Skeyndor. Odnajdź swoją harmonię, odpręż się i ciesz się zmysłowym doświadczeniem, które skradnie Twoje serce. Nie czekaj – umów się już dziś i odkryj piękno, jakiego doświadczy Twoja skóra dzięki naturalnym składnikom. Zrelaksuj się i zanurz w dobrodziejstwach naszych rytuałów Spa Skeyndor. 

 

Zabieg
Rytuał Szafirowy Dotyk Odnowy (peeling+okład+masaż)
140 minut
370 zł
Rytuał Rewitalizująca Moc Hematytu (peeling+okład+masaż)
140 minut
370 zł

Czas zabiegu jest wydłużony o czas przygotowania do zabiegu, rozliczenia wizyty i umówienia kolejnej.

Zadatek na zabiegi

Jeżeli chcesz zarezerwować termin zabiegu, prosimy o wpłatę 30% wartości zabiegu jako zadatek na poczet usługi. Rezerwację można odwołać na 72h przed rozpoczęciem usługi.