• Start
  • Depilacja woskiem Lycon - Katowice

Depilacja woskiem Lycon – Katowice

Nasz salon urody Drogą Piękna poleca swoim klientkom i klientom skuteczną depilację Lycon. Specjalnie opracowany, nowoczesny wosk do depilacji bez pasków, stanowi prawdziwą rewolucję w dziedzinie usuwania zbędnego owłosienia. Głównym atutem depilacji woskiem Lycon jest długi efekt działania (wydłużony czas odrastania włosów). Wosk bez pasków nie podrażnia skóry, a wręcz ją pielęgnuje. Stąd też, zabiegi Lycon dedykowane są osobom o wrażliwej skórze – dzięki temu klienci i klientki mogą w łatwy i bezbolesny sposób pozbyć się owłosienia we wszystkich partiach (w tym depilacja włosów w uszach, na podbródku, itp).

Woskowa depilacja w Katowicach? Tak, z Lycon w salonie Drogą Piękna to możliwe!

Dzięki innowacyjnej metodzie depilacji, jaką jest wosk Lycon, odłożymy do lamusa sposoby takie jak żmudne i bolesne wyskubywanie włosków pęsetką kosmetyczną. Jeśli nie przepadamy za trymerami elektrycznymi, choćby ze względu na ból podczas zabiegu oraz późniejsze podrażnienia, możemy śmiało o nich zapomnieć. Domowe zestawy do depilacji woskowej z paskami i podgrzewaczami to także przeżytek – nie są one tak wszechstronne, jak Lycon, a ponadto, używając ich, generujemy niepotrzebne śmieci (flizelinowe paski).

Wosk do depilacji bez pasków Lycon działa na skórę podobnie jak zabiegi parafinowe – zmiękcza ją i wygładza. Jest to szczególnie istotne w przypadku depilacji delikatnych partii ciała, takich jak np. twarz i jej okolice.

Drogą Piękna – nasz salon urody znajduje się w Katowicach, w dogodnej lokalizacji – Centrum Handlowe Bażantowo.

Chcesz cieszyć się gładką skórą bez włosków? Zadzwoń  i umów się na wizytę!

Regulacja brwi woskiem Lycon

Regulacja woskiem Lycon polecana szczególnie dla osób zmagających się z „meszkiem” nad brwiami oraz dla osób, którym tradycyjna regulacja sprawia duży ból.

Zostaw nr telefonu a oddzwonimy do Ciebie w celu rezerwacji

Indiba Deep Care

Indiba Deep Care

Manualne terapie odmładzające

Manualne terapie odmładzające

Podologia

Podologia

Kosmetologia lecznicza

Kosmetologia lecznicza

Manicure

Manicure

Pedicure

Pedicure

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Oprawa oka

Oprawa oka

Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia pielęgnacyjna

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne

Makijaż

Makijaż

Ajurwedyjskie SPA

Ajurwedyjskie SPA

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Uroginekologia

Uroginekologia

inne zabiegi

inne zabiegi

Pakiety ślubne

Pakiety ślubne

MASAŻE

MASAŻE

Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit cieszą się coraz większą popularnością w salonach kosmetycznych. Jest to spowodowane zarówno dużą presją społeczną na idealnie szczupłe ciało, jak i brakiem czasu i systematyczności na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Czytaj więcej

Kwasy

Peelingi chemiczne zwane kwasami cieszą się dużą popularnością w salonach kosmetycznych szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Większości z nich nie można stosować w okresie letnim ze względu na uwrażliwienie skóry na działanie promieni ultrafioletowych.Warto więc wykorzystać mniej słoneczną pogodę…

Czytaj więcej