Umów się na wizytę

Dlaczego nasz laser do epilacji jest tak skuteczny?

EpiArt to laser diodowo-aleksandrytowy o trzech długościach fali 755nm 808nm i 1064nm. Dzięki zastosowaniu różnych długości fali, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe.

Zabiegi wykonywane przy użyciu naszego lasera są bardzo komfortowe i bezbolesne. Nowoczesny system chłodzenia głowicy sprawia, że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera.

Ogromną zaletą lasera diodowo-aleksandrytowego jest jego skuteczność dzięki zastosowaniu trzech wiązek 808nm, 755nm, 1064nm pozwalających na skuteczne uszkodzenie zarówno ciemnych, jak i jaśniejszych włosów. Depilacja ta jest skuteczna nawet u osób o ciemniejszej karnacji.

Technologia laserowej depilacji diodowej opiera się na selektywnej fototermolizie. Światło laserowe przenika przez powierzchnię skóry i dociera do mieszków włosowych, następnie światło zostaje zaabsorbowane i przekształcone w ciepło, w efekcie czego dochodzi do uszkodzenia komórek odpowiadających za wzrost włosa, a pozostałe struktury pozostają nienaruszone.

Zapraszamy na zabiegi https://lukas3.pesi.pl/zabiegi-kosmetyczne/kosmetologia/epilacja/ 

 

Udostępnij