Umów się na wizytę

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit

Zabiegi ujędrniające, modelujące sylwetkę oraz zwalczające cellulit cieszą się coraz większą popularnością w salonach kosmetycznych. Jest to spowodowane zarówno dużą presją społeczną na idealnie szczupłe ciało, jak i brakiem czasu i systematyczności na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Dlaczego wśród szerokiej oferty zabiegów warto wybrać właśnie Indibę? Po pierwsze jest to zabieg bardzo bezpieczny. Sama lista przeciwwskazań jest bardzo krótka, a działania nieporządane przy prawidłowo wykonanym zabiegu nie występują (chyba że liczymy te pozytywne – poprawa persytaltyki jelit, redukcja napięcia itd.). Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i od razu po wyjściu z gabinetu można wrócić do normalnego funkcjonowania. Bezpieczeństwo potwierdza także fakt, że aparatura Indiba wykorzystywana jest również w fizjoterapii. Kolejny powód to działanie zgodne z fizjologią organizmu – przy Indibie choć odczuwalne jest ciepło, to nie mamy doczynienia z efektem termicznym skracającym włókna tkanki łącznej, ani z efektem “wymrażania” komórek tłuszczowych; nie ma także ryzyka rozciągnięcia skóry ani ryzyka powstania wybroczyn. Indiba działając zgodnie z fizjologią pobudza metabolizm na poziomie komórkowym, dzięki opatentowanemu systemowi Proionic 448kHz. Trzecim powodem są znacznie bardziej trwałe rezultaty. Po wykonaniu serii zabiegów efekty utrzymują się nawet przez rok.

Kolejną bardzo ważną kwestią jest ilość czasu przeznaczana za zabieg. Wiele alternatywnych metod polega na opracowaniu całego ciała w 30-45minut. W przypadku Indiby podobny czas poświęcamy nie na całe ciało, a na jedną partię, dzięki czemu możemy dokładnie skupić się na procesie modelowania sylwetki miejscowo i precyzyjnie.

Jeżeli więc szukasz skutecznej, bezpiecznej i nieinwazyjnej metody modelowania sylwetki to naprawdę warto spróbować Indiby, zwłaszcza, że nie ma ona innych tańszych zamienników i podróbek. Indiba jest tylko jedna – skuteczna, oryginalna i prosto z Hiszpanii.

Udostępnij